Za čo dostal Separ trojku zo správania? (ROZHOVOR)

Separ

Nebudeme klamať, keď napíšeme, že keby urobíme článok s nadpisom, v ktorom bude len slovo „Separ“, nájde si tento text svojich čitateľov. Dôvodom je fakt, že Separ je momentálne zrejme najpopulárnejší slovenský rapper a na čo siahne, to má pozornosť. Aby sa dostal do tejto fázy, tvrdo na sebe drel, preto si pozornosť zaslúži. Aktuálne bol hosťom v rádiovom rozhovore.

Separ navštívil rádio Európa 2, v ktorom bol hosťom v šou Šortyho a Beccyho. Šortyho môžete poznať aj z rapového sveta, stále viac a viac sa objavuje na rôznych trackoch, pričom sám má za sebou EP, ktoré ani zďaleka nebolo na zahodenie (práve naopak, malo výpovednú hodnotu aj potrebnú kvalitu).

Becca je jednou z najznámejších moderátoriek moderného slovenského šoubiznisu a dáva o sebe vedieť aj v podcaste Nezmyselná trojica, kde jej sekundujú Smart z DMS a hypeman Osťo.

Skrátka, kombinácia Šortyho a Beccy so Separom nemohla skončiť inak ako úspechom. Rozhovor bol autentický, v momentoch vtipný, pričom nebolo to takpovediac o tom, o čom vždy, ale poslucháči sa mohli dozvedieť mnohé zaujímavé veci. Napríklad, vedeli ste, že Separ dostal v školských časoch trojku zo správania? A ak áno, vieš, prečo ju dostal? Odpoveď (nielen) na túto otázku sa dozvieš v rozhovore, ktorý ti sem pripájame.

Ako to už býva zvykom v tomto formáte článkov, nebudeme spoilovať, aby tvorcovia neprišli o svoj kredit. Každopádne, prinajmenšom z nášho pohľadu sa jedná o počúvanie, ktoré vás dozaista obohatí.

Photo credits: Separ, IG, ilustračné

Odporúčame