Z rivalov opäť kolegovia! Spirit a Separ vydali spoločný track

spirit

Po očakávanom zápase všetko naspäť v starých koľajach. Majk Spirit a Separ po včerajšom vyhrotenom súboji nečakane vydali spoločný track.

Spirit dominoval

Hlavný zápas druhej FIGHT NIGHT CHALLENGE bol skutočnou odmenou nielen pre priaznivcov oboch hlavných aktérov, ale aj pre širokú verejnosť. Majk so Separom totiž predviedli skutočne pekný boxerský výkon, ktorý sa skončil Speezyho víťazstvom po Separovom odstúpení s ohľadom na zdravotný stav.

Majk Spirit doslova dobil Separa, ktorý sa vzdal. Kritici mlčia (VIDEO)

Z rivalov opäť starí kamaráti

Napriek tomu, že medzi Separom a Speezym to takmer počas celej prípravy vyzeralo všetko prekvapivo pozitívne, posledné dni pred zápasom sa situácia na oboch stranách trochu vyostrila. To však k podobne vypätým udalostiam samozrejme patrí a obaja raperi voči sebe po zápase zlého slova nemajú. Ich vzájomný rešpekt je nielen stále prítomný, ale takto deň po zápase si pre nás pripravili aj malé prekvapenie.

Nový track pre fanúšikov

V duchu celej prípravy a samotného eventu totiž pred časom Speezy oslovil Separa s otázkou, či by spolu nedali dohromady track nielen v zmysle ich bojovej výzvy, ale takisto aj ako poctu pre všetkých skutočných fighterov. Ide o silnú skladbu „Beast Mode“, ktorú už aktuálne nájdeme na všetkých streamovacích službách.

Pod jej hudbou sa podpísal Grimaso.

 

Odporúčame