53 skladieb či Karlova sloha z väzenia: Čo prináša J. EDEN E-G3N #freekarlo Edition?

Dočkali sme sa, Yzomandias a NobodyListen vydali očakávaný mixtape J. EDEN E-G3N #freekarlo EditionTento hudobný projekt, ktorý je dostupný už aj na streamovacích platformách ako Spotify či Apple Music, obsahuje dovedna 53 skladieb. Inými slovami, keď si to pustíte, máte postarané o niekoľko hodín hudby. Dodávame, že kvalitnej.

Yzomandias a NobodyListen nastavili latku vysoko

To, že Yzo a Nobody nastavili úroveň skutočne veľmi vysoko, to nám bolo jasné ešte pred tým, ako sme tento mixtape dopočúvali. Vráťme sa ešte k tomu, čo Yzomandias napísal k tomuto projektu na svojom profile na Instagrame: „Završujeme trilógiu mixtapeov J.EDEN. Tento release beriem ako konečné uzavretie ďalšej životnej a umeleckej fázy.“ 

Jedným z cieľov tohto hudobného projektu je podpora Karla, rappera, ktorý je momentálne za mrežami a má problémy s políciou. Stále nie je isté, ako jeho prípad dopadne, ale chalani z MILION PLUS mu vyjadrujú podporu. A robia to pravidelne a hlasne, stoja za ním. Vidieť to aj na samotnom mixtape. Hneď prvé audio, úvod s názvom„Kto By To Povedal Freestyle“, ktorý trvá 29 sekúnd, obsahuje Karlovu slohu, ktorú podľa dostupných správ nahral z väzenia.

Tu si mixtape J. EDEN E-G3N #freekarlo Edition môžete vypočuť aj vy.

 

A napríklad track číslo 9, „SHIMMY SHIMMY“ obsahuje Karlov beat. Keď si pozriete názvy jednotlivých skladieb, započúvate sa do nich a budete „čítať medzi riadkami“, tak si dozaista všimnete viacero referencií smerom k slovenskému interpretovi. Koniec koncov, aj názov mixtapeu hovorí jasnou rečou.

Samozrejme, svoje miesto majú aj songy, ktoré už poznáte, taktiež skladby, ktoré ste ešte nepočuli. Yzomandias, NobodyListen aj všetci ostatní zainteresovaní, odviedli prvotriednu prácu. Môžeme konštatovať, že je to viac než úctyhodný koniec jednej kariérnej etapy a už teraz sa tešíme na to, čo príde ďalej.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Keď Kali a Separ spoja sily, je každému jasné, čo vznikne

Ak by ste chceli zistiť, aké známe meno z rapového sveta sa objavilo v novom seriáli z dielne Marvel Studios, She-Hulk, neváhajte kliknúť na tento odkaz. Článok obsahuje aj video. 

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: Instagram/Yzomandias

Odporúčame