Yzomandias a Nik Tendo s novým originálnym vizuálom: Takto sa vedia baviť (VIDEO)

Yzomandias x Nik Tendo (Zdroj: YouTube/MILION PLUS)

#Už sme si zvykli, že keď Yzomandias a Nik Tendo spoja sily, je to priam svetová kvalita. Skladbu „Standart“ z ich aktuálneho albumu už dozaista poznáte. Teraz nastal čas, aby ste si pozreli aj premakaný vizuál.

Yzomandias + Nik Tendo = kvalita

Album KRUHY & VLNY už niekoľko týždňov hrá poslucháčom (nielen) v Českej republike a na Slovensku. Je na mieste napísať, že Yzomandias aj Nik Tendo na ňom celú rap game posúvajú na novú úroveň. Ak by si si chcel vypočuť celý tento projekt, kde nájdeš hĺbku, hudobnú pestrosť a celé spektrum flows, môžeš tak urobiť nižšie prostredníctvom platformy Spotify.

Aktuálne je reč o skladbe „Standart“, ktorá má na albume poradové číslo jeden. Teraz sa dočkala videoklipu, ktorý opäť spĺňa aj tie najnáročnejšie hodnotiace kritéria. Nebudeme si klamať, pri tvorbe od chalanov z labelu MILION PLUS sme si už nejak tak zvykli na to, že všetko, čo dajú von, je prvotriedna kvalita. Inak to nie je ani v tomto prípade, posúdiť to môžeš sám.

Shout out si zaslúžia všetci ľudia, ktorí na tomto vizuále pracovali. Konkrétne, na kamere to boli Casablankaa_, Tkeej, Captain Elda & Who We Are. O edit sa postaral Stuby, pričom ľudí, ktorí dodali fotografie nájdete v popise videa na YouTube. Čo sa songu „Standart“ týka, produkčne ho zaobstarali Decky Beats & HAARP. Latka je v prípade Yzomandiasa s Nik Tendom nastavená tak vysoko, že slabú vec od nich už čakať ani nemôžeš.

Viac rapových noviniek a analýz nájdeš na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame