Yzo vie ako robiť rap. „JEDNA DVA“, song, ktorý roztrhá rankingy

Yzomandias je späť. Najsledovanejší rapper z českého labelu MILION PLUS prináša svojim fanúšikom nový banger, ktorý nesie názov „JEDNA DVA“. Táto skladba je dôkazom toho, že Yzo vie, ako robiť rap. A ak o tom niekto pochybuje, odporúčame mu, aby zvážil lekárske vyšetrenie.

Yzo vie ako robiť rap – stále tomu neveríš? Rovno ti pripájame nový track aj s videoklipom, ktorý by ťa mal definitívne presvedčiť o opaku.

„JEDNA DVA“ je song, ktorý má všetky predpoklady na to, aby si ho ľudia obľúbili veľmi rýchlo, a aby ovládol rankingy nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku. Yzomandias sa ukazuje vo výbornej rapovej forme, produkčne sa o track postaral HAARP.

Taktiež dostávame aj videoklip, ktorý je nesmierne originálny a prepracovaný. Nič iné sme ale od Yza ani nemohli čakať. Je totiž známy tým, že na všetko, čo pod jeho menom vyjde, si dáva záležať. Koniec koncov, tak by to malo byť, no nie? Yzomandias taktiež spúšťa predaj nového merchu a má smelé hudobné plány. Čoskoro budeme vedieť viac.

A ak hľadáš ďalšiu novú hudbu, daj si skladbu „LOGDÁN“ od chalanov z DMS, ktorá je bohužiaľ aktuálna. Keďže náš čaká ako krajinu náročné obdobie, spríjemni si tento čas novinkou z SK rapu. Ktovie, možno ti zlepší náladu.

Photo credits: Yzomandias, IG

Odporúčame