Yeat a Splashwoe majú nový vizuál zo slovenskej dieľne

G550 FT. YEAT ( ANIMATED VISUALIZER )

G550 FT. YEAT ( ANIMATED VISUALIZER )

Interpret Splashwoe vydáva oficiálny vizuál ku jeho skladbe G550 z albumu 20NINETEEN, na skladbe môžeme počuť aj rappera menom Yeat, ktorý má v súčasnosti globálny blow-up.

Slovensko a Los Angeles, Splashwoe a Yeat

Mladý talent z Los Angeles -Splashwoe vydal nedávno album s menom 20NINETEEN. Ku jednotlivým trackom z albumu sa postupne pridávajú aj klipy a vizuály na YouTube. Ako posledný môžeme vidieť vizuál ku skladbe G550 kde je na feate aj rapper Yeat. O vizuál v podobe loopu jednoduchého fightu sa postaral Adam Bazlik. Tento track nie je jedinou spoluprácou tejto dvojice. V budúcnosti sa dočkáme aj animovaného videoklipu ku skladbe Show Me.

Album G550 je fresh projekt s originálnym zvukom. „Je to úžasné dielo a mám pocit, že som sa dotkol množstva žánrov pre množstvo rôznych poslucháčov,“ uvádza rapper v rozhovore pre Loading Magazine. Album bol nahrávaný v štúdiu u sound inžiniera menom Mike Jerz, ktorý spolupracoval v minulosti s menami ako napr. Keith Ape či Famous Dex.

Ako sme už spomínali, toho  mladý Splashwoe vydal pred niekoľkými týždňami aj jeho album s názvom 20nineteen, na ktorom nájdeš 15 skladieb. Okrem water boia môžeš počuť okrem Yeata aj dvojicu White John a Au$tin The PacMan, o ktorých v našej zemepisnej šírke až tak nepočujeme. Projekt si môžeš vypočuť po kliknutí na tento krásny, modrý odkaz.

Pre viac článkov klikaj sem.

Credits: Adam Bazlik IG/Splashwoe IG

Odporúčame