Nielen Spirit či Separ. Do ringu sa postaví aj Yael

Ďalším známym hudobným menom, ktoré sa tento rok postaví do ringu je spevák Yael, v ktorého skladbách nachádzame aj rapové črty. V akcii ho uvidíme už o niekoľko týždňov, konkrétne 3.júna 2022 na podujatí Fight Night Challenge 2. A už teraz môžeme pokojne priznať, že to bude galavečer, ktorý bude pozorne sledovaný nielen v športových, ale aj v hudobných kruhoch. 

Yael okorení kartu

Yael okorení už aj tak zaujímavú fight card, ktorej hlavným zápasom bude boxerské meranie síl dvoch slovenských rapperov Separa a Majka Spirita. Obaja sa poctivo pripravujú na svoju športovú premiéru, ale o tom si povieme niekedy inokedy. Fight Night Challenge 2 je na programe 3.6.2022 v bratislavskej hale NTC.

Teraz sa do akcie dostane aj Yael, ktorého hviezda žiari predovšetkým v uplynulých mesiacoch naozaj jasne. A očakáva sa, že bude žiariť ešte jasnejšie. Pracuje na trackoch, aj na svojej prezentácii, aktuálne k tomu pridá boxerské vystúpenie. Môžete ho vidieť spievať, rapovať, tancovať aj hrať v seriáloch. Chalan je veľmi aktívny, za čo si zaslúži rešpekt a uznanie každého z nás.

Súperom Yaela bude známy tréner a motivátor menon Jany Landl. „Dva veľké talenty a známe osobnosti sa stretnú v boxe proti sebe! MATÚŠ KOLÁROVSKÝ alias YAEL je multitalentovaný herec, model a spevák, ktorého baví všetko, čo robí. A na druhej strane tréner a motivátor JANY LANDL, ktorý je bývalý majster Európy a víťaz niekoľkých fitness súťaží,“ píše organizácia na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. Po športovej stránke by mal byť favoritom práve spomínaný Landl, ale ako to už býva v týchto zápasoch zvykom, papierové predpoklady sú často iba bezcenné informácie. Rozhodne sa až priamo v ringu.

Po stopách kolegov

Yael nie je prvý a ani posledný hudobný interpret, ktorý sa v priebehu Fight Night Challenge dostane do boxerského ringu. Na prvom podujatí boli v akcii mená ako Rytmus, Čis T, Moloch Vlavo či Frayer Flexking. Teraz bude hlavným zápasom očakávané meranie síl medzi Separom a Majkom Spiritom. Promotéri robia zaujímavé zápasy pri široké publikum, ktoré nachádza prienik medzi hudbou a bojovými športmi. O športovej kvalite sa vedú diskusie medzi odborníkmi aj divákmi, ale jedno je isté, o šou je postarané vždy. A to samo o sebe niečo znamená.

Očakáva sa, že v najbližšom období zistíme nové mená, ktoré budú na bratislavskom turnaji v júni štartovať. Napríklad sa špekulovalo o tom, že by sme v boxe mohli vidieť napríklad rappera Radikala Chefa. Sám to naznačil v jednom zo svojich trackov. Aktuálne ale jeho prípadná účasť či neúčasť potvrdené neboli. O všetkom vás budeme v pravý čas informovať na našom webe.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Mladý slovenský raper to skúša v angličtine. Ako znie jeho rap?

A ako môžete vidieť na 3.jún sa už pripravuje aj samotný Yael, ktorý sa spojil so svojimi fanúšikmi prostredníctvom Instagramu. „Držte nám palce, ďalšia challenge pred nami! Za sebou mám najlepší tím ako vždy. Ďakujem a LETSGOOO!“ napísal.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa YAEL (@matuskolarovsky)

Photo credits: Yael, IG

Odporúčame