Yael sa ostrihal priamo vo videoklipe. Toto je jeho nový účes

Yael patrí medzi postavami slovenskej hudby, ktoré v uplynulých mesiacoch naberajú na popularite. Spevák, čiastočne rapper, ktorý najnovšie bude aj boxovať, dal o sebe v novej skladbe. 

Samotný song s názvom „Ona“ zaujal a Yael potvrdil, že, čo sa týka hudby, ide správnym smerom. Avšak, ešte viac zaujal fakt, že civilným menom Matúš Kolárovský dobrovoľne prišiel o svoj účes, ktorý patril doteraz medzi jeho dominanty.

Yael zmenil účes priamo v klipe

Tu je svieža novinka „Ona“. Hudobne sa jedná o zaujímavú skladbu, kde sa objavuje viacero prvkov, ktoré si medzi ľuďmi získavajú čoraz väčšiu popularitu. Matúš Kolárovský dáva do svojich trackov emóciu a obrovské nasadenie, čo je pri konečnom produkte vo veľkej miere cítiť.

Ako však spomíname vyššie, nezaujal len song samotný. Pozornosť upútalo aj to, že Yael vymenil svoje signifikantné dredy za ostrihanie na krátko.

Je to uňho veľká zmena, ktorá vyvolala nemálo reakcií aj medzi jeho priaznivcami. Ako to už býva zvykom, množstvo ľudí Yaela za tento krok pochválilo, pretože koniec koncov, zmena je život. Našli sa však aj takí, ktorí ho kritizovalo. Bez toho by to zrejme nebolo ono.

Ak ťa zaujímajú ďalšie novinky z Matúšovho života, rozhodne si daj tento náš článok o jeho premiére v boxerskom ringu, do ktorého sa slovenský tvorca postaví už v júni 2022 na turnaji Fight Night Challenge 2.

Nielen Spirit či Separ. Do ringu sa postaví aj Yael

Photo credits: Yael, Instagram

Odporúčame