Udalosti minulého týždňa: Kolínska s vôňou internetu, najhoršie vianočné darčeky a teaser na Fantastické zvery

weektag Fantastické zvery

V novom teaseri uvidíš aj Grindelwalda (Zdroj: Warner Bros.)

#Ďalší týždeň je za nami a ten predchádzajúci rozhodne nebol nudný. Na Slovensku, ale aj vo svete, sa diali poriadne absurdnosti. Kolínska s vôňou internetu je nový hit a spoznali sme aj farbu roka 2022. No a samozrejme nemôžeme vynechať ani najhoršie vianočné darčeky, ktoré ste si kedy našli pod stromčekom. Pripravený?

#1 Najhoršie vianočné darčeky

Počas minulého týždňa sme sa na našom Instagrame spýtali, aké najhoršie darčeky ste kedy dostali. Odpovedí bolo poriadne veľa a bolo skutočne náročné vybrať tie najväčšie skvosty. Zhodli sme sa však, že tento zoznam by si pod stromčekom nechcel nájsť asi nikto.

Guma na gumovanie či vrecko prezretých banánov: Prezradili ste nám vôbec najhoršie vianočné darčeky

#2 Kolínska s vôňou internetu

Internet je miestom skutočným bizarností. Preto ťa zrejme neprekvapí, že si môžeš kúpiť špeciálnu kolínsku, ktorá reprezentuje jeho vôňu. Jeho aróma je spojením potu a lacných kancelárskych stoličiek. Aj teba to hneď láka na kúpu? Tento skvost môžeš mať doma za neuveriteľných 130 eur. Kto by takému to obchodu dokázal odolať, však?

#3 Najpopulárnejšie mená tohto roku

Sú ľudia, ktorí pre svoje deti vyberajú skutočne podivné mená, ktoré by ťa ani nenapadli. Niektorí však ostávajú pri klasike. Pre chlapca sa najviac používalo meno Jakub. Svoje prvenstvo si drží už tretí rok po sebe. Minuloročné prvenstvo si obhájilo aj dievčenské meno Ema. V jej tesnom závese však zaostáva Nina. Ktoré ďalšie mená patria medzi najpopulárnejšie? Dozvieš sa v článku nižšie.

Zverejnili najpopulárnejšie mená pre deti v roku 2021: Tieto si na Slovensku obhájili svoj titul

#4 Tesla spustila predaj detských štvorkoliek

Po predstavení pickupu Cybertrucku rozširuje Tesla svoju ponuku vozidiel. Tentokrát sa zamerali na detských nadšencov štyroch kolies a svetlo sveta uzrela štvorkolka Cyberquad. Tesla s ňou má očividne veľké plány a zaujať by mala ako deti, tak aj rodičov. Tesla konkrétne uvádza, že je vhodná na jazdenie od 8 rokov života pri maximálnom zaťažení 68 kilogramov. O maximálnu rýchlosť 16 km/h sa postará elektromotor (ako inak) s výkonom 500 W.

Tesla predstavuje štvorkolku pre najmenších: Povozil by si sa na novom Cyberquade?

#5 Lego predstavila edíciu zo seriálu Priatelia

Mimoriadne populárny sitcom Priatelia sa tešil veľkej obľube a aj vďaka nedávnej špeciálnej epizóde po takmer 20 rokoch sa stále umiesťuje na popredných priečkach sledovanosti. Spojenie tohto seriálu a kociek Lega je zrejme kombinácia, na ktorú čakal nejeden fanúšik. V najnovšej stavebnici Lego Priatelia – Apartmány si môžeš poskladať Joeyho a Chandlerov byt, ale aj Monikin a Rachelin byt. Súčasťou sú aj známe predmety, ktoré postavy vlastnili.

Poskladaj si vlastný príbeh: Populárny sitcom Priatelia už aj ako Lego stavebnica

#6 Fantastické zvery majú nový teaser

Štúdio Warner Bros. potešilo všetkých fanúšikov čarodejného sveta novým teaserom k pokračovaniu filmovej série Fantastické zvery. Prvý polovica nového videa je pocta príbehu Harryho Pottera a samozrejme všetkým fanúšikom, ktorý s týmto príbehom žijú. V druhej polovici máme možnosť vidieť úplne nové zábery z pripravovaného filmu a dokonca aj krátke zábery Madsa Mikkelsona, ktorý v roli Grindelwalda nahradil Johnyho Deppa. Film Fantastické zvery: Dumbledorove tajomstvá by mal mať premiéru už v apríli budúceho roka. Či to tak skutočne bude, je vzhľadom na súčasné opatrenia otázne.

#7 Nová farba roka zachytáva dnešnú spoločnosť

Spoločnosť Pantone aj tentokrát vyhlásila farbu roka! Hoci vyzerá podobne ako fialová, v skutočnosti nejde o tento odtieň. Jedná sa totiž o úplne novú farbu, ktorá má odrážať dnešnú dobu. Konkrétne hovoríme o farbe Very Peri. Táto farba nám má pomôcť prijať túto zmenenú krajinu a otvoriť novú víziu pri prepisovaní našich životov.

Farba roka 2022! Ide o úplne nový odtieň, ktorý má zachytávať dnešnú spoločnosť

Zdroj: hashtag.sk, indy100.com, collider.com
Odporúčame