Poskladaj si vlastný príbeh: Populárny sitcom Priatelia už aj ako Lego stavebnica

Lego prichádza s novou stavebnicou Priatelia

Lego prichádza s novou stavebnicou Priatelia (Zdroj: Lego)

#Aj ty si miloval každodenné čakanie na novú epizódu priateľov? Alebo máš predplatené HBO, na ktorom si všetky diely môžeš pozrieť ihneď? Mimoriadne populárny sitcom Priatelia sa tešil veľkej obľube a aj vďaka nedávnej špeciálnej epizóde po takmer 20 rokoch sa stále umiesťuje na popredných priečkach sledovanosti.

Spojenie tohto seriálu a kociek Lega je zrejme kombinácia, na ktorú čakal nejeden fanúšik. V najnovšej stavebnici Lego Priatelia – Apartmány si môžeš poskladať Joeyho a Chandlerov byt, ale aj Monikin a Rachelin byt. Súčasťou sú aj známe predmety, ktoré postavy vlastnili.


Lego predstavilo svoju dosiaľ najväčšiu stavebnicu na trhu: Postav si aj ty legendárny Titanic, ktorý sa dá rozdeliť na tri časti


Všetci priatelia a ešte niekto navyše

Neoblo by to Lego, aby si k stavebnici nedostal aj nejaké tie postavičky. Balenie obsahuje všetkých šiestich priateľov: Joeyho Tribbianiho, Chandlera Binga, Rachel Green, Phoebe Buffay a Moniku aj Rossa Gellerovcov. Okrem nich však dostaneš aj siedmu postavičku a to Chandlerovu bývalú priateľku Janice, ktorej smiech nás vždy rozosmeje.

Každá postava je oblečená v šatách, ktoré ju najviac vystihujú. Napríklad Phoebe nosí svoj tradičný ružový pulóver, Chandler košeľu s kravatou a Monika, ako inak, zásteru. V ponuke nájdeš aj model Lego Central Perk, ktorý celú atmosféru ešte viac doladí.

Lego Friends - The Apartments
Lego Friends – The Apartments (Zdroj: Lego)

Vytvor si vlastný príbeh

Spomínali sme predmety z rôznych epizód. Poďme si to teda viac rozobrať. V Joeyho apartmáne nájdeš dva sklápateľné gauče, odkiaľ spoločne s Chandlerom pozerali telku. Na Monikinom stole je zasa moriak ku Dňu vďakyvzdania, ktorý dokonca môžeš nasadiť postavám na hlavu.

Nesmie chýbať ani Phoebein domček pre bábiky z krabice od topánok či tvarohová torta na chodbe, ktorú Rachel a Chandler spoločne vyjedali vidličkami. Najlepšie na tom je, že tentokrát si scenáristom ty a postavy sa budú riadiť tvojimi pravidlami. Ako necháš ich vzťahy plynúť a kto nakoniec skončí s kým, je už čisto na tebe.

Kúpil by si si novú Lego stavebnicu za 150 eur? A kto je tvoja obľúbená postava z Priateľov?

Zdroj: hashtag.sk, lego.com
Odporúčame