Top udalosti uplynulého týždňa: Ťažká nehoda speváčky a domy len za 13 centov!

Dom len za 13 centov? Pozri kde ho kúpiš! (Zdroj: Unsplash)

#Pravidelná nádielka fresh noviniek za posledný týždeň, ktoré ťa stále udržia v obraze. To je nový Weektag, ktorý ti s našou redakciou prinášame. V tom dnešnom sa pozrieme na Soňu Skoncovú a jej odkaz mladšiemu ja, chlapca so zvláštnou poruchou, sexi horúci hit tohto leta a mnoho ďalších zaujímavostí.

Opustená továreň dostáva nový zmysel

Bratislava sa už niekoľko rokov mení na pulzujúcu stredoeurópsku metropolu. Nové budovy tu rastú ako huby po daždi, niekedy sa však zabúda na tie, ktoré prestali slúžiť svojmu pôvodnému účelu. Jednou z nich je aj areál firmy AB Kozmetika, ktorý sa nachádza v mestskej časti Rača.

Továreň v Bratislave kedysi prekvitala, dnes je galériou pouličného umenia: Nazri s nami dovnútra

Soňa Skoncová a jej hlboké vyznanie

Obľúbená moderátorka a influencerka Soňa Skoncová sa nám zdôverila s pocitmi, ktoré v nej vyvoláva otázka – čo by si odkázala svojmu vlastnému ja? Vo svojej vlastnej úvahe sa dozvieš nielen zaujímavé myšlienky, ale prinúti ťa zamyslieť sa aj nad svojim životom.

Na deň Soňa Skoncová: Čo by som odkázala svojmu mladšiemu ja? Mám hneď 3 veci

Niekedy musíme začať znova od nuly

Populárna speváčka a Ronie, ktorá je známa najmä vďaka videám s Matejom Zrebným, mala nešťastnú nehodu. Speváčka sa zotavuje už 4 týždne a pomaly sa učí chodiť. Nešťastie osudu ju tak doviedlo na novú cestu a ona musí začať od úplného začiatku.

Populárna speváčka sa znova učí chodiť: Nešťastná nehoda! Vo veľkej rýchlosti vyletela do vzduchu

Sexi novinka tohto leta

Aj toto leto sa môžeme tešiť na absolútne nový trend, ktorý rozdelil ľudí na dve polovice. Jedny ho milujú a iní by ho na seba nikdy neobliekli. Instagramom sa momentálne šíri nový letný trend. Po minuloročnej fáze super crop topov, ktorá sa tešila veľkej obľube najmä u tínedžerok, sa tento rok môžeme tešiť na extrémne halter topy.

Absolútny hit tohto leta ťa dostane: Jedny ho milujú, iní nenávidia! Ženy sa rozhodli obliecť extrémne odvážny top

Láka ťa more? Kúp si dom za šialene nízku cenu!

Chorvátsko, obľúbená letná destinácia všetkých Slovákov, sa rozhodlo spustiť projekt, ktorým sa snažia zabrániť znižujúcemu sa poštu obyvateľov v malých dedinkách. Problém je skutočne alarmujúci a mladých ľudí sa snažia nalákať na kúpu nehnuteľnosti za šialených 13 centov.

Máš niekedy chuť zbaliť sa a odísť preč na poriadne dlho? Chorvátsko ponúka obytné domy za 13 centov!

Má vzácnu poruchu a ovláda svet

V poslednom čase internet zaplavil rôzne vtipné videá malého chlapca z Dagestanu, ktorý predvádza svoje bojové umenia. V skutočnosti ide o 18-ročného komika s menom Hasbulla Magomedov, ktorý trpí zvláštnou poruchou rastu. Nejde však o klasický nanizmus.

Chlapec so vzácnou poruchou ovládol internet: Kto je Hasbulla Magomedov a prečo je spájaný s MMA komunitou?

Ženy sú sexuálne fluidné

Svet nie je miesto, ktoré je rigidné a zostalo stáť na jednom mieste. Celý tento systém je neustále v pohybe a vyvíja sa. A preto je logické, že to čo platilo pred 10 rokmi dnes už platiť nebude. Túto vetu si zase raz potvrdili vedci, ktorí úplnou náhodou prišli na to, že ženy sú viac sexuálne fluidné ako muži.

Ženy sú viac sexuálne fluidné ako muži: Ukazuje to prieskum analyzujúci posledných 10 rokov

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame