Udalosti minulého týždňa: Leoš Mareš znova otcom, nový trailer na Batmana a obrovský Lego Titanic

Leoš Mareš bude trojnásobný otec

Leoš Mareš bude trojnásobný otec (Zdroj: Markíza)

#7 dní znova utieklo ako voda a my tu máme pre teba nový weektag. Ak chceš vedieť, čo sa za posledný týždeň udialo, zbystri pozornosť. Oceňovaná Cenzorka bude bojovať o oscarovú nomináciu, Leoš Mareš sa stane trojnásobným otcom, Rusko plánuje uznávať kryptomeny a na online evente DC Fandome ukázali až tri nové ukážky sóloviek našich obľúbených superhrdinov.

#1 Cenzorka je slovenským kandidátom na Oscara

V kinách práve hrajú najnovší slovenský film Cenzorka. Ak si fanúšikom filmového umenie, odporúčame ju v kinách podporiť, pretože sa stala tohtoročným kandidátom pre nadchádzajúci oscarovú sezónu. O tejto nominácii rozhodla Slovenská filmová a televízna akadémia. Režisérom snímky je Peter Kerekes.

Cenzorka rozpráva príbeh tehotnej ženy vo väznici. Film už stihol získať viaceré ocenenia ako napríklad cenu Work in Progress na Karlovarskom filmovom festivale či dokonca ocenenie za najlepší scenár na festivale v Benátkach. V anglickom preklade nájdeš film pod názvom 107 Mothers a úzky zoznam nominantov na Oscara zverejní Akadémia už 21. decembra. My Petrovi držíme palce.

#2 Brazílske krásky z Too Hot to Handle

Reality šou Too Hot to Handle sa teší veľkej obľube. Na Netflixe vyšli už dve série, pričom sme ti predstavili už všetkých účinkujúcich. Svoju vlastnú sériu však pripravila aj Brazília. Pozri sa spolu s nami na ženské osadenstvo.

Ďalší nadržanci z Too Hot to Handle: Brazílske dievčatá vyzerajú neuveriteľne, jedna divoška za druhou!

#3 Leoš Mareš bude trojnásobný otec

Leoš Mareš, ktorého môžeš aktuálne vidieť na televíznych obrazovkách ako porotcu SuperStar, čaká s partnerkou Monikou dieťa. Svoje prvé dve deti má z predchádzajúceho manželstva. Pár je spolu už päť rokov a nie je tajomstvom, že o dieťa sa pokúšajú už dlhšie. Leoš Mareš túto novinku oznámil na svojom Instagrame, ktorý zaplavila vlna gratulácie.

#4 Kryptomeny chce uznávať aj Rusko

Rusko už pred tromi rokmi oznámilo svoje plány s novou menou s názvom Kryptorubeľ. Avšak pred niekoľkými dňami prezident Putin oznámil, že kryptomeny uzná ako oficiálne platidlo. Okrem toho priznal, že kryptomeny majú v spoločnosti vysokú váhu. Stalo sa tak v rozhovore pre CNBC.

Rusko uznáva kryptomeny ako platidlo: Putin chce zaviesť novú menu kryptorubeľ

#5 Slovensko má ďalšieho zástupcu v UFC

Šampión Oktagonu v ťažkej váhe Martin Buday má za sebou jeden z najdôležitejších zápasov kariéry. V reality show Dana White’s Contender Series zdolal Lorenza Hooda v posledných sekundách úvodného kola. Pre slovenského ťažkotonážnika tento typ výhry zaručene znamená vstup do najlepšej MMA organizácie sveta, do UFC.

Slovensko má ďalšieho zástupcu v UFC: Martin Buday po surovej dominancii ukončil svojho súpera v 1. kole!

#6 Titanic bude najväčšou Lego stavebnicou na trhu

#Lego je bezkonkurenčne jednou z najzvučnejších značiek v hernom priemysle. Dáme dokonca ruku do ohňa, že aj ty si v detstve vlastnil nejakú ich stavebnicu. Ako malý sme vždy, samozrejme, pozerali na tie najväčšie kúsky, ktorými boli aj Imperiálny krížnik zo série Star Wars či rímske Koloseum. Obe tieto stavebnice však zatieni Titanic.

Lego predstavilo svoju dosiaľ najväčšiu stavebnicu na trhu: Postav si aj ty legendárny Titanic, ktorý sa dá rozdeliť na tri časti

#7 Tri nové trailery z DC Fandome

Warner Bros. spoločne s DC Comics vydali počas online eventu až tri ukážky na novopripravované filmy. Dostali sme novú ukážku na Batmana s Robertom Pattinsonom, prvý look na Black Adama s Dwaynom Johnsonom, ale aj trailer sólovky The Flash. Na DC Fandome predstavili aj seriál Peacemaker, ktorý si odbije premiéru na HBO Max a Gal Gadot potvrdila tretiu časť Wonder Woman. Všetky tri spomínané filmy uvidíme v kinách už budúci rok.

Zdroj: hashtag.sk, SFTA, Instagram, dccomics.com
Odporúčame