Ďalší nadržanci z Too Hot to Handle: Brazílske dievčatá vyzerajú neuveriteľne, jedna divoška za druhou!

too hot to handle

Úvodná zostava z brazílskej série Too hot to handle(Zdroj: netflix.com)

#Reality šou Too Hot to Handle sa teší veľkej obľube. Na Netflixe vyšli už dve série, pričom sme ti predstavili už všetkých účinkujúcich. Svoju vlastnú sériu však pripravila aj Brazília. Pozri sa spolu s nami na ženské osadenstvo.

Kethellen Avelina

Pôsobí ako neviniatko, v šou však ukáže, že to tak nie je. Tmavovlasá Kethellen (22) vyzerá výborne. Ako sama priznala, môže za to aj jej domorodý pôvod. Hotová Amazonka so 450-tisíc followermi!

Gabriela Martins

Nádherná čokoládka s bohatými kučeravými vlasmi. Pochádza z Rio de Janeiro a pracuje ako modelka. Má 28 rokov a doposiaľ nemala príliš šťastie v láske. Na Instagrame má takmer 77-tisíc followerov.

Brenda Paixao

24-ročná ryšavka ukáže, že to vie poriadne roztočiť. Brenda pochádza z Rio Grande, nebráni sa mužom ani ženám a priznala, že má sex rada. Okrem perfektného tela zaujme aj svojím početným tetovaním. Napriek všetkému sa zdá, že sa jej podarilo v šou nájsť si dlhodobý vzťah. Wow!

Thuany Raquel

Výzorovo veľmi podobná Gabriele. Thuany pochádza zo severovýchodu Brazílie a už bola nielen vydatá, ale aj šťastne rozvedená. Má 26 rokov a samú seba predstavila ako divošku.

Rita Tiecher

Blondínka, ktorá ukázala, že sa v šou vie poriadne odviazať. Predstavila sa ako hurikán, avšak v šou pôsobila skôr nerozhodne. Má 24 rokov, pochádza z Ria a páčia sa jej zlí chlapci.

Zdroj: Hashtag.sk, Netflix, newsweek.com
Odporúčame