Nik Tendo, Radikal, Calin či Samey. Toto zažiješ na Wave festivale

Nie sme jediní, kto sa po pandemickom období nevie dočkať obdobia festivalového. Ak si na tom podobne a vyslovene prahneš po rapovej kultúre, máme pre teba ideálne riešenie. Už v piatok 13.mája sa v Trenčíne uskutoční tohtoročná edícia podujatia menom WAVE Festival. Bolo by dobré, keby si tam nechýbal.

WAVE Festival v plnej sile

Žiadne OP ani OTP, toto je WAVE. Dobre, niekoho možno dátumovo odradí, že vtedy začínajú majstrovstvá sveta v hokeji, ale neboj sa, stíhaš oboje. Trenčianske Expo Center dá dokopy viaceré zaujímavé mená slovenskej a českej rapovej scény. Kto sa predstaví na WAVE Festivale 2022?

Na pódiu nebudú chýbať interpreti ako Radikal Chef, Nik Tendo, Samey, Calin, Téčko, Mjay či DJ a producent Decky. Rozhodne si prídete na svoje, pričom ak ste v Trenčíne na WAVE už niekedy boli, potvrdíte, že celé podujatie má okolo seba špeciálnu auru. Ťažko sa to opisuje, najlepšie je, keď si to človek zažije na vlastnej koži.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa WAVE Festival (@wavefestival.sk)

Nezabudni na vstupenky

Ak nechceš riskovať, že sa nedostaneš dnu, alebo, že budeš čakať v dlhom rade a možno prídeš o niečo neskôr, je ideálne si vstupenky na WAVE Festival zabezpečiť v predstihu. Keď si človek pozrie line-up, tak nie je moc čo váhať, takže s kúpou netreba čakať.

V predpredaji nájdeš už 2. vlnu lístkov len za 17.90 eur. K dispozícií je aj V.I.P. sektor. V konečnom dôsledku je to o tom, komu čo viac vyhovuje. Predpredaj na goout.sk.

Calin má von nový album, Radikalovho minuloročného CD sa fanúšikovia stále nenabažili, Samey je zárukou prvotriednej show s jeho albumom Anarchia. Nesmieme zabúdať ani na Nik Tenda, ridera z Milion+, ktorý tentokrát zavíta na Slovensko sám a doručí bangre z jeho posledných albumov. Posledným zástupcom je Téčko, ktorý si razí svoju cestu na scénu a priniesie množstvo hitov z jeho dielne. Vidíme sa tam?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
DaBaby zrušil koncert, aby odvrátil hanbu. Čo sa stalo?

Photo credits: WAVE Festival 

Odporúčame