Vonku si len nula! Pater dissuje Loka Loka

„Vonku si len nula!“ Pater dissuje Loka Loka v novom songu, ktorý by mohol znamenať začiatok nového dissu na slovenskej rapovej scéne. Zatiaľ nie je jasné, či Loko Loko Paterovi odpovie, ale niečo nám napovedá, že sa reakcie skutočne dočkáme.

Pater a Loko Loko sa dlhodobo nemajú v láske, ale teraz nastáva ich otvorený beef. Pomyselný prvý náboj vystrelil Pater, niekdajší rapový kolega Pouličného Autora Tónov, s ktorým už nie sú na jednej lodi.

Nebudeme zbytočne zdržovať, poďte sa s nami pozrieť, ako Pater dissuje Loka Loka:

Track menom „Pozér“ je skladbou, ktorá je prakticky prototypom dissu. Nechýba ofenzívny flow, útočné riadky a samozrejme osobné verbálne strely, ktoré sú namierené na Loka Loka. Pater Loka Loka nešetrí, pričom to možno nie je posledný song, ktorý jeho smerom poslal.

⇒ Albumy a merch od Loka Loka si vieš kúpiť TU

Paterovi sa nepáči, že Loko Loko pôsobí drsne a neohroziteľne, pričom podľa jeho názoru je to len póza a realita je niekde inde. Bude zaujímavé sledovať, či bude mať beef pokračovanie. Loko Loko sa ale zrejme dissovať len tak nenechá. Nie je to totiž druh interpreta, ktorý by bral urážky na vlastnú osobu na ľahkú váhu.

Ostatné: Ak ťa zaujíma, prečo Frayer Flexking plakal vo väzení, klikni sem

Photo credits: Loko Loko, Pater

Odporúčame