Voľné pokračovanie niekdajších bangrov? Feat, ktorý musíte počuť

Feat, ktorý musíte počuť. Tak by sa v skratke dala opísať skladba, ktorá uzrela svetlo v uplynulých hodinách. Otvorene sa môžeme pýtať, či sa jedná o song, ktorý má potenciál na to, aby patril medzi TOP spolupráce blížiaceho sa leta. 

Feat, ktorý musíte počuť

Áno, nepreháňame. Rovno vám sem pripojíme feat, na ktorom sa stretli Peter Pann, P.A.T., Čis T a Mega M. Nesie názov „JAK MÁ BYŤ“ a už má na video platforme Youtube takmer dvadsaťtisíc views. Toto číslo bude rásť.

Po vypočutí, respektíve po pozretí, príchádzajú na um tri faktory. Výborná hudba, ktorej autorom je skúsený a osvedčený Peter Pann. Ďalej je to videoklip, ktorý nenudí, práve naopak, je v ňom niekoľko prvkov, ktoré vás doslova prinútia sledovať video od začiatku až do konca.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Pann (@djpeterpann)

A do tretice, je to line up na tomto songu. Čis T, P.A.T. a Mega M ukázali, že im to ladí nielen osobitne, ale aj spoločne. Keď sa vrátime k titulku, môžeme v istom ohľade hovoriť o voľnom pokračovaní podobného typu skladieb, ktoré sa prakticky každý rok na konci jaru v našom rapovom éteri objavujú.

„JAK MÁ BYŤ“ má potenciál patriť medzi skladby tohto leta. Odpoveď na otázku, či to tak naozaj bude, dajú v konečnom dôsledku samotní poslucháči.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: @matuszetak

Odporúčame