Vojna na slovenskej hudobnej scéne? Majk Spirit sa vyznal fanúšikom, je v tom zapletený Ego

Facebook/Majk Spirit

#Slovensko je malé a presadiť sa na hudobnej scéne dá poriadnu námahu. Na vrchol sa dostanú iba tí najlepší, ktorí si musia čo to odskákať a je vidno na tom tvrdú prácu.

O popredné miesta na hiphopovom rebríčku na Slovensku sa ako jednotlivci delia Majk Spirit, Rytmus, Ego, Kali či Separ. Každý fanúšik má svojho top rapera a aj keď vládne medzi nimi možno malá rivalita, nikdy to nebilo extra do očí, práve naopak. Až doteraz…

Je tomu len pár dní, čo Ego vydal jeho najnovší album Precedens, na ktorý fanúšikovia horlivo čakali a dožadovali sa ho. Na jeho najnovšom „dieťati“ spolupracoval s viacerými menami, medzi iným aj s Majkom Spiritom, ktorý mu mal nahrať jednu slohu. Nakoniec sa na albume od Spirita objavila iba zostrihaná verzia v podobe pár viet.

V jednom rozhovore Ego uviedol, že Spirit nepochopil názov albumu, čo však rapera nenechalo chladným. V piatok sa Spirit na Instagrame vyznal fanúšikom so svojou skúsenosťou, odkryl pozadie pesničky a ako sám vraví, ponúka vlastnú pravdu. Názor na situáciu si môže každý utvoriť sám.

https://www.instagram.com/p/BdS3sqllUNS/?taken-by=majkspirit

Odporúčame