Vojna na slovenskej rapovej scéne pokračuje! Hrozí populárnemu hudobníkovi trestné oznámenie?

Vojna na slovenskej rapovej scéne pokračuje!

Vojna na slovenskej rapovej scéne pokračuje! (Zdroj: Unsplash.com / Austin Neill)

#Len pred nedávnom sme ťa informovali o vyostrenom konflikte na slovenskej rapovej scéne, ktorý naďalej naberá na sile. Separovi niekto hackol jeho predaj. Jeden z členov Kontrafaktu na svojich sociálnych sieťach zdieľal citát z trestného zákona.

Separ pred pár dňami spustil predaj ďalších kúskov zo svojej značky Hood Hero. Krátko nato však jeho web napadli hackeri, ktorí spôsobili, že sa stovky kusov jeho značky odrazu nedali kúpiť. V súčastnosti to však už vyzerá tak, že sa všetko podarilo opraviť a stránka funguje zas tak, ako má.


Vojna na slovenskej rapovej scéne: Padli obvinenia, ale aj rozpad priateľstva najväčších interpretov


Vojna, ktorá teraz prebieha na rapovej scéne, ho však nenechala chladným a poznamenal, že je sranda, že práve v tomto období, kedy sú vzťahy naozaj vypäté, sa mu prihodilo niečo také. Separ sa to však po chvíli rozhodol zmazať, informoval o tom portál generaciarapu.sk

Jeho vyjadrenie však nenechalo chladných členov Kontrafaktu. Rytmus na svojich sociálnych sieťach napísal, že „ževraj sme niekomu hackli web?? Toto už zaváňa tabletkami hahahahahaha.“ Ego dokonca na svojom instagrame citoval trestný zákon za ohováranie. Ani to však na internete nevydržalo dlho a Ego to nakoniec zmazal.

Na celú situáciu zareagoval aj Separ, „To vôbec neni na tabletky… Pospomínajte si troška, čo ste šetko porobili vy, alebo šak ma teda udaj. Ty snit*er.. Za nič, hahaha.“ Pričom v ďalšom svojom príbehu na Instagrame poznamenal, že „Aj autorský zákon si si mohol doštudovať, keď už si sa vydal cestou referenčných flowov.. To je neuveriteľné, čo sa vám dvom stalo hahahahahahaha. Takí frajeri ste bývali.“

Zdroj: hashtag.sk, Instagram/rytmusking, egoemo, separ__dms, generaciarapu.sk
Odporúčame