Viete, ako vyzerá Loko Loko pod maskou? (VIDEO)

Ako vyzerá Loko Loko pod maskou? V priebehu uplynulých rokov si vybudoval renomé záhadného chlapíka, ktorý nemá problém vo svojich textoch rapovať o čomkoľvek a o komkoľvek. Okrem striktného prejavu je jeho poznávacím znamením maska. Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, ako vyzerá pod ňou? 

Loko Loko pod maskou

Maska pridáva Lokovi na záhadnosti. Niektorí rapoví fanúšikovia tento krok kvitujú, iní zas kritizujú. Koniec koncov, je to taká klasika, nedá sa vyhovieť všetkým. Faktom ale je, že bez masky si je už Loka Loka predstaviť pomerne náročné.

Teraz ale máte jedinečnú šancu vidieť, ako Loko vyzerá. Na YouTube vyšlo video, ktoré je súčasťou projektu UNAWAA. O čo sa jedná? „UNAWAA je digitálna platforma prezentujúca unikátny vzťah k českej a slovenskej hudbe. Podporuje tak ako stálice lokálnej tvorby aj začínajúcich umelcov,“ píšu tvorcovia. A ich aktuálny diel je zameraný práve na Loka Loka.

Tak teda, moment pravdy, takto vyzerá slovenský rapper bez svojej masky.

Odporúčame prečítať si priamo na YouTube komentáre k tomuto videu. Nebudeme ich tu rozoberať po obsahovej stránke, ale rozhodne neoľutujete, ak do nich nazriete. Viacerí diskutujúci riešia niekoľko zaujímavých tém a kladú otázky, na ktoré budú odpovede zaujímať aj vás.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Loko Loko, profil na Instagrame

Odporúčame