Vieme, čo Slováci najviac lajkovali za uplynulý týždeň: Oslovila ich opica, aj šanca mať krajšie Vianoce

Foto: unsplash.com

Druhý decembrový týždeň sme si pre teba na našom Instagrame pripravili naozaj štedrú nádielku. Začalo to teniskovým postom, v ktorom sme ti prezradili, že najikonickejšie Air Jordany sú späť! Sú považované za najobľúbenejšie a najikonickejšie tenisky zo série Air Jordan. Na trhu sa aktuálne objavujú Air Jordan XI Concord.

A keďže vieme, že tenisky nesmú chýbať v šatníku žiadne módneho maniaka, pripravili sme si pre teba súťaž o 150,-€ poukaz na nákup tenisiek podľa vlastného výberu od sneakAvenue. Ak ťa to zaujalo, utekaj sa pozrieť na náš Instagram @hashtag.sk, pretože táto súťaž ešte stále prebieha. Poponáhľaj sa, výhercu budeme losovať už v pondelok!

Okrem toho sme ti prezradili, že Taylor Swift je staršia o rok, bol deň opíc (nie tých alkoholových), ale aj to, že uplynulý rok zomrelo viac ľudí pri robení si selfie ako pri útokoch žralokmi. Nechýbali pekné obrázky, ktorým sa jednoducho nedá odolať či zaujímavé storky. Toto sú tie najlepšie posty z nášho Instagramu. Daj nám follow, nech ti neutečú žiadne novinky.

Odporúčame