VIDEO Separ a Yzomandias opisujú temnú stránku drogových dojazdov

Separ a Yzomandias

Separ a Yzomandias (Zdroj: Youtube/DMSRecords)

#Toto je track, ktorý ti prehovorí do duše, a to doslova. Separ vydal z jeho najnovšieho albumu Flowdemort ďalšiu bombu, do ktorej si pozval Yzomandiasa. Skladba Zachráň moju dušu je nazretie do hlavy človeka, ktorý bojuje nielen so svojím vnútrom, ale aj navonok. Kvôli čomu? Drogy.

Hlboká téma, na ktorú majú ľudia rôzne názory. Asi sa nemusíme baviť o tom, že keď si na niečom závislý, tak to je fuj fuj. Tu skôr ide o to, že keď to preženieš z nejakých dôvodov, tak si praješ, aby to čo najskôr prestalo. Dojazdy vedia byť extrémne zlé a niekedy to môže skončiť tou najhoršou možnou cestou.  Ľudia, ktorí si to prežili, vedia o tom svoje.

Separ prináša svoj opis dojazdu, ako veľmi ti vie byť zle, Yzomandias ho dopĺňa s tým, že ako veľmi to môžeš prehnať a čo to všetko obnáša. Refrén je v podstate o tom, že už zomieraš a niet ti pomoci, pritom je to len tvoja vina. Videoklip mal na starosti Šule, pod záštitou agentúry Nefkus. Cením zábery s meniacimi sa tetovaniami na hlave a aj celkovú, temnú atmosféru klipu, ktorá sa dokonalo hodí na túto tému. Je to cool as fuck.

Viac rapového obsahu nájdeš na Generaciarapu.sk

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame