VIDEO Rytmus začiatkom roka ovládne slovenské kiná: Nový film bude mapovať 30 rokov hip-hopu, jeho výhry, prehry a fakty

Rytmus (foto: Patrik Reguli/Hashtag.sk)

#Čo by zmenil Rytmus za 30 rokov na scéne, keby dostal tú možnosť? Ako sám odpovedá, asi všetko. Ako blesk z jasného neba dostávame prvý teaser pre film Red Bull Presents: Rytmus Tempos, ktorý bude mapovať jeho hudobnú cestu od počiatku až po súčasnosť.

8 vecí, ktoré na Slovensku spopularizoval Rytmus: Drahé tenisky, šperky, tetovania aj rómsku hrdosť…

Na starosti ho mal Red Bull v spolupráci s Toxpro. „30 rokov slovenského hip-hopu, moje prehry, výhry a fakty.“ Toto napísal samotný Rytmus pod video na YouTube a my sa naozaj nevieme dočkať, čo všetko v dokumente uvidíme. Už teraz je ale jasné, že zaznie mnoho informácií, ktoré sme doteraz nikdy nikde nemali možnosť vidieť a počuť.

O scenár a réžiu sa postarala trojica v zložení Nazarij Kľujev, Roman Kelemen a Maxim Kľujev, pričom kameru mal na starosti posledný spomínaný. S najväčšou pravdepodobnosťou sa film dostane do kín začiatkom roka 2020, kedy by mali chalani z Kontrafaktu sláviť úspech s novým albumom. Tešíš sa? 

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame