VIDEO Pivo s príchuťou jarovej vody a vyprážané cestoviny: Youtuber Evžen vyskúšal izraelské dobroty za teba!

Youtube

#Internet čoraz viacej zahlcujú rôzne challenge, Q&A a ochutnávky zahraničných potravín. Youtuber Jakub Slažanský alias Evžen taktiež nezaostáva a do svojich videí si často volá aj „posilu“ napríklad v podobe jeho priateľky Cheryl. Po výrobe rôznych druhov slizu a natočení niekoľkých vlogov sa vracia k niečomu, čo mu je zjavne bližšie.

Po ochutnávke juhoafrických špecialít a vojenskej stravy prichádza s izraelskými dobrotami. Spolu s úspešným youtuberom a zároveň bratom Selassiem ochutnávajú nezvyčajné, ale aj prekvapivo lahodné potraviny, ktoré Evženovi poslal jeho fanúšik. Nesmie medzi nimi chýbať ani voda v granáte, pivo s príchuťou jarovej vody a vyprážané „cestoviny“.

Ochutnali by ste niečo podobné aj vy? Napíšte nám do komentárov.

12 odpovedí na “VIDEO Pivo s príchuťou jarovej vody a vyprážané cestoviny: Youtuber Evžen vyskúšal izraelské dobroty za teba!”

  1. strasne ked uy taketo cocotinz viete hodit do eteru ako kebz tam nikto nikdz nebol len nejakz sopliaci s rodicmi…

  2. Väčšinou nezvyknem písať komenty pod články ale teraz mi to ozaj nedá lebo tá vaša hlúposť presahuje všetko čo dokážem chápať🤦. Naozaj ľudia… Je rok 2018 a vy stále máte mindráky z toho že sa niekto Živí tým čo ho baví a nemusí sedieť v Tescu za poklaďňou. Ma to preto lebo si za tým išiel sám… Nieje proste rok 1985 aby všetci robili vo fabrikách. Spoločnosť objavila slobodu. Nuž ľuďom ktorí zaspali dobu a závidia to zjavne dosť prekáža čo….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Viac informácií