VIDEO Nová Pixarovka ašpiruje na animák roka: Pozri si emotívny trailer, ktorý sa priamo dotkne tvojej duše

Záber z animáku Soul

Animák Soul si získal srdcia mnohých (Zdroj: YouTube/Pixar)

#Pixar je bez akýchkoľvek pochybností továrňou na detskú radosť. V priebehu takmer štvrťstoročia nám doručil množstvo nezabudnuteľných príbehov, ako napríklad Toy Story, Rodinka Úžasných či Autá. Ako sa menila spoločnosť a technológie, menila sa aj vizuálna stránka projektov tohto štúdia, ktoré oficiálne patrí pod Disney.

Soul. Zdroj: YouTube/Pixar

A tá je v súčasnosti vyšperkovaná do dokonalosti. Svedčí o tom aj trailer pre najnovší animák s názvom Soul (Duša). Príbeh v ňom sa zameria na postavu Joea Gardnera, ktorému svoj hlas prepožičal Jamie Foxx. Joe je učiteľom hudby, ktorý tajne sníva o tom, že sa raz stane jazzovým hudobníkom. Po slede udalostí sa ocitá vo svete plnom duší a jeho tak čaká cesta za poznaním, na čom v živote skutočne záleží.

Doprevádzať ho pri tom bude 22 v podaní Tiny Fey. Tá mu podá pomocnú ruku pri návrate do nášho sveta. Režíruje Pete Docter, ktorý sa v Pixare postaral o také hity, akými boli Príšerky s.r.o., Hore či V hlave. Premiéry sa dočkáme už 18. júna, no nie je vylúčené, že pre . Zatiaľ to vyzerá na ďalší skvelý hit, čo povieš? 

Zdroj: collider.com, YouTube
Odporúčame