VIDEO Brutálne akčné scény a neskutočný vizuál: King’s Man sa predstavujú v novom traileri, ktorý si zamiluješ

Zdroj: YouTube/20th Century Fox

#Filmová séria Kingsman patrí rozhodne k tomu najlepšiemu, čo sme v posledných rokoch mohli vidieť na poli akčných komediálnych filmov. Na svedomí ju má režisér Matthew Vaughn, ktorý sa podpísal pod obe časti, no napríklad aj pod také filmové pecky, akými boli Kick-Ass a X-Men: First Class.

Zdroj: YouTube/20th Century Fox

Na tretiu časť Kingsmanov s Taronom Egertonom v hlavnej úlohe si budeme musieť ešte nejaký ten čas počkať. Prednosť totiž dostala minulosť. A tá vyzerá nielen brutálne, ale zároveň aj ohromne.  Už budúci rok na Valentína sa dočkáme premiéry snímky The King´s Man. Tá nás zavedie do počiatkov tejto tajnej špionážnej agentúry. To znamená, že môžeš zabudnúť na technické „hračky“, ktorými disponovali hrdinovia z prítomnosti.

Čaká ťa poriadne brutálna akcia a krvavé scény aj priamo z bojiska prvej svetovej vojny. Humor pôjde určite do pozadia, no po zhliadnutí traileru ti to rozhodne vadiť nebude. Téma si to totiž priam pýta. V hlavnej úlohe si zahrá Ralph Fiennes (Voldemort z Harryho Pottera), no tešiť sa môžeš aj na mená, ako Gemma Arterton, Rhys Ifans, Matthew Goode, Tom Hollander, Harris Dickinson, Daniel Brühl, Djimon Hounsou či Charles Dance. Čo hovoríš na nový trailer ty? 

Zdroj: hashtag.sk, comingsoon.net
Odporúčame