Vibe Festival našimi očami (Fotoreport)

Iste viete, že náš projekt je mediálnym partnerom drvivej väčšiny festivalov, ktoré sa konajú v našich končinách. Inak to nebolo ani na Zemplínskej Šírave, kde sa konal festival Vibe.

Festival mál výborný line-up a prakticky okrem Rytmusa a H16 nechýbal nikto zo špičky našej scény. Menším negatívom bolo určite počasie, ktoré trápilo organizátorov obidva dni. Prvú noc si mohli návštevníci vychutnať v podstate viacero výborných čísiel. V crowde to horelo takmer pri každom interpretovi a piatkovú noc zakončil svojim koncertom Ego, okrem ktorého sme na pódiu mohli vidieť aj členov HAHA Crew. Počas celého druhého dňa to v areáli Motela Kamenec žilo sprievodnými aktivitami. Organizátori si pripravili turnaj v stolnom futbale či napríklad freestyle battle. My sme si vychutnali výbornú shishu a samozrejme sme neobišli ani stánok Nahodsa, v ktorom si mohli návštevníci zakúpiť oblečenie alebo topánky. V tomto stánku fungoval dokonca aj barber, takže ak si došiel na fest s napi*u účesom, bola možnosť tvoju nešťastnú situáciu zvrátiť kvalitným strihom. My sme nahliadli aj do backstage salóniku s barom, ktorý bol zariadený na jednotku a stretli sa tam prakticky všetci interpreti.

Svoju show predviedlo naozaj veľa interpretov a je ťažké vybrať tie najlepšie vystúpenia.

Veľké poďakovanie patrí okrem organizátorov aj našim fotografom – Lukášovi Baťovi a Petrovi Hanečkovi, ktorí pripravili tento skvelý fotoreport. Ak by ste chceli sledovať ich prácu aj mimo rapu, môžete tak urobiť na tejto fanpage. Dosť už bolo rečí, vychutnajte si vystúpenia aspoň fotkami.

 

Na tomto feste si určite každý prišiel na svoje. Veľa interpretov, veľa štýlov, veľa sprievodných akcií a mnoho ďalšieho radíme ako mimoriadne pozitívne. Jediné negatívum víkendu bolo počasie, kvôli ktorému boli niektoré koncerty odohrané pred menším počtom divákov. Skalní si však cestu našli a hlavné časy boli plné. Ďakujeme aj organizátorom za možnosť nahliadnuť do zákulisia tohto podujatia.

Odporúčame