Vercetti posiela odkaz hejterom: „Vaše frajerky mi lakujú nechty.“

Vercetti patrí do takzvanej novej školy českého rapu. Jeho hudba sa vyznačuje silnými emóciami a hĺbkou textov. Práve autenticitou si získal veľké množstvo priaznivcov. Samozrejme, má nielen fanúšikov, ale aj neprajníkov. Tí sú k nemu častokrát kritickí. Napríklad sa im nepáči jeho výzor a extravagancia. Mladý raper má ale na hejterov svojský názor a posiela im odkaz.

Vercetti odpovedá hejterom

Napríklad, talentovaný interpret musí neraz vysvetľovať, prečo má nalakované nechty či, prečo sa oblieka, ako sa oblieka. Jasné, môžete mať na to vlastný názor, ale urážať niekoho pre jeho extravaganciu nie je na mieste. Veď, každý nech si nosí, čo chce, kým tým neuráža druhých, no nie?

V rozhovore pre very nice veľmi trefne odkázal všetkým, ktorí mu konkrétne lakovanie nechtov vyčítajú, že mu tie nechty lakujú ich frajerky. Trefné a aj vtipné. Presne tak sa hodí odpovedať na podobné záležitosti.

Viac ako hodinová debata sa točí okolo viacerých tém. Nechýba rozprávanie Vercettiho pripravovanom albume Luvv me, o zápase  s Datelom v rámci Clash of Stars, či o pobyte v nemocnici alebo duševnom zdraví.

To trápi v súčasnej dobe nejedného človeka. Okrem toho, vedeli ste, že Vercettiho vzorom je Robin Zoot? Aj to sa dozviete, keď si toto interview pustíte.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube.com/very nice

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame