Vec kope do dezinfo scény. Jeho nové EP otvára oči

Vec, alebo ak chcete, Branči Kováč, patrí medzi legendárne postavy slovenského rapu. Tento interpret momentálne o sebe dáva vedieť novým EP, ktoré reaguje na aktuálnu situáciu. Áno, je to počúvanie pre náročných. Ak nesledujete dianie, je dosť možné, že vám viaceré riadky nepovedia nič.

Vec útočí na dezinformátorov

Určite ste minimálne raz počuli o časopise Zem a vek, ku ktorého kvalite sa rozhodne nebudeme vyjadrovať, pretože, ako hovorí Strapo, „kto vie, ten vie, o kom je reč,“. Každopádne, Branči Kováč to už nevydržal a v čase, kedy sú dezinformácie rozšírené na všetky strany, reaguje na tento „nešvar“ novým EP.

⇒ Vecove albumy KUPUJ TU

Názov mu dal príznačný, Zem a Vec. Hra slov, to Vecovi vždy išlo, ukazuje sa to aj v tomto konkrétnom prípade. EP obsahuje štyri skladby, ktoré dokopy predstavujú približne šestnásť minút hudby.

Vecove nové EP si môžeš vypočuť priamo na Spotify aj ty.

„Nemám čas“, „Nemôžem mlčať“, „Názorná urážka“ a „2021“. Perfektné. Snažíme sa byť vždy objektívne a iné to nie je ani inak. Avšak, Vec si skutočne pre spoločnosť pripravil hudobný projekt, ktorý v mnohých aspektoch otvára oči.  Sú to tracky, ktoré odporúčame si vypočuť viackrát, pretože je v nich povedaného naozaj veľa.

Jediné, čo „Veckovi“ môžeme vytknúť je propagácia. Tak kvalitný hudobný projekt by si rozhodne zaslúžil viac hypeu.

Prečítaj si taktiež: Refew v novom tracku ukazuje tetovanie na hlave

Photo credits: Vec, IG

Odporúčame