Už si môžeš kúpiť Egov nový album! Vonku je prvý singel

Ego avizoval, že počas prvého letného dňa spustí predaj nového sólového albumu. Leto oficiálne začalo a člen legendárnej skupiny Kontrafakt neostal nič dlžný svojmu slovu. CD je v predaji a vonku je prvý singel. 

Ego je S5

Ego dáva von svoj tretí sólový album. Či už Precedens v roku 2017 alebo Egotron v roku 2020 posúvali rap celkovo ako žáner. Preto sa nesmierne tešíme a zároveň sme zvedaví na to, čo si Michal Straka pripravil pre verejnosť tento raz.

Vonku je prvý singel, ktorý nesie názov „SME S5“. O produkciu sa v tomto prípade postaral Coder Beatz. Ak toto meno nepoznáte, niekde si ho poznačte, pretože hudba, o ktorú sa postaral sa vyznačuje kvalitou.

⇒ Nový Egov album si vieš KÚPIŤ TU

Zatiaľ veľa o novom Egovom CD nevieme, treba ale napísať, že úvodný singel ukazuje veľký potenciál. Ego predvádza prvotriedny rap, strieda tempo, hrá sa flowom, nechýba angličtina (a dokonca ani španielčina). Skrátka, super.

⇒ Nový Egov album si vieš KÚPIŤ TU

Vzhľadom na to, akým štýlom sa tento interpret už roky prezentuje, môžeme očakávať, že bude skúšať aj na tomto hudobnom projekte nové prvky. Ba priam, je to vítané. V prípade Egáčovho čerstvého albumu sa môžete tešiť aj na nový diel rubriky na Na prvé počutie, kde si celú záležitosť podrobne rozoberieme.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Ego, profil na IG

Odporúčame