Už aj na YouTube: Dvojica Viktor Sheen a Karlo v tracku Jesse Custer

Rok 2021 nám začína vo veľkom štýle, pričom jeden z prvých väčších hudobných počinov tohto kalendárneho roka publikoval pred niekoľkými dňami slovenský rapper Karlo. Vydal EP s názvom Sabotage, kde sa objavilo 5 skladieb a my sme jeho projekt rozobrali aj v našej pravidelnej rubrike. Dnes bude reč o tracku Jesse Custer, ktorý sa objavil na video platforme YouTube. Hosťuje na ňom Viktor Sheen. 

Karlo, slovenský člen českého labelu Milion Plus, spojil sily s Viktorom Sheenom, ktorý je predovšetkým v uplynulých mesiacoch (či vlastne aj rokoch) zárukou kvality a v neposlednom rade aj pozornosti. Na EP Sabotage sa objavuje ich spoločný track Jesse Custer a my o ňom píšeme, pretože sa objavuje už aj na video platforme YouTube. Ono, aj keď sa to môže v tejto dobe zdať až nereálne, nie každý využíva streamovacie služby. A na tom nie je samozrejme nič zlé.

Jesse Custer je kvalitný track, v ktorom sa Karlo aj Viktor objavujú v naozaj dobrom rozpoložení. Ako spomíname často, pri spoluprácach je veľmi dôležité, aby to umelcom ladilo a myslíme si, že v tomto prípade to vôbec nie je problém. Práve nopak, Sheenovi s Karlom to spoločne ide. A ak ťa zaujíma, kto je Jesse Custer, je to fiktívna postava, ktorá sa objavuje v kultovom seriáli Kazateľ.

Foto: Milion +, Jesse Custer – Karlo feat. Viktor Sheen, YouTube.com 

Odporúčame