Umrie mladý, ale plný: Luca Brassi10x vydáva očakávanú novinku s hosťami

Luca Brassi10x

Luca Brassi10x (Zdroj: youtube.com/@8310X)

#Už počas leta teasoval Luca Brassi10x na HHŽIJE festivale svoju novú skladbu, ktorej dal názov „Mlady Ale Plny“, na ktorej mu hosťujú Crosso a Dstroy. Predvčerom vyšiel na tento pouličný rapový banger aj videoklip. Ako to dopadlo?

Skladba „Mlady Ale Plny“ je pravým pouličným rapovým hitom, ktorý zanecháva jednoduchý, ale silný odkaz, kde zobrazuje svoju surovosť a tvrdé texty. Luca Brassi10x, známy svojou schopnosťou prepojiť trapový svet s tým hudobným, opäť dokazuje, že patrí medzi špičku na slovenskej hip-hopovej scéne. V kombinácii s Crossom a Dstroyom, ktorí pridávajú do skladby svoje unikátne štýly a flowy, je track predurčený na úspech.

Videoklip, ktorý sprevádza tento track, je rovnako surový a autentický ako samotná skladba. Zobrazuje ulice, kluby, párty, ktoré sú prirodzeným domovom pre tento druh hudby, a umocňuje atmosféru skladby. Raperi sú zobrazení v pravdivom svetle, bez zbytočnej pretvárky, čo ešte viac zdôrazňuje realitu a autenticitu. Luca a jeho fellas ukázali, ako môže vyzerať moderný stokový rap. O klip sa postaral @sewerosky. Beat ošéfovali trojcia Tristan, Lost a El.udo.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame