Tvrdá práca, motivácia, disciplína: Marcus X je späť v hudbe a vydal nový album

Marcus X

Marcus X vydal svoj nový album (Zdroj: YouTube.com/Marcus)

#Z motivačného rapera až na vrchol sledovanosti v rámci sociálnych sietí. na jeseň minulého roku sme ti priniesli článok o tom, ako sa Marcus Revolta, dnes už Marcus X, preformoval na domácu verziu svetoznámeho Andrew Tatea.

Vtedy nešlo ani tak o vypichnutie nejakej formy kopírovania, popravde má Marcus svoj vlastný smer a v mnohých ohľadoch ide o vznešenejšie názory, než u druhého zmieňovaného pána. Takisto aj jeho kariéra má o dosť morálnejšie hodnoty, než ako tomu bolo v minulosti u Andrewa. Dnes tu ale nie sme kvôli ďalšiemu porovnávaniu alebo zamýšľaniu sa, skôr ťa chceme informovať o tom, čo všetko má vlastne Marcus X vo svojom živote nové. Čítaj ďalej!

Selfmade biznismen

Marcus X sa nikdy netajil tým, aké má názory na modernú spoločnosť. Ľudí, ktorí ho sledujú, neustále motivuje k tvrdej drine, k zmene k lepšiemu JA a ide mu o celkovú zmenu mentality Česka a Slovenska. Vyzdvihuje zdravý rozum, opovrhuje OnlyFans a pripomína pravé hodnoty. A k vytváraniu hodnôt vedia pri správnom narábaní pomôcť samozrejme aj peniaze, čo zároveň reprezentuje aj jeho podnikateľský život. 

Práve na tie jeho 34. narodeniny sme sa dočkali nielen návratu k hudbe, ale priamo celého nového albumu!

Marcusov najnovší projekt dostal názov THE MAN a obsahuje 7 trackov. Z hľadiska dĺžky ide teda skôr o EP-čko, pričom ale samotné tracky reprezentujú v plnej paráde všetko to, čo sa Marcus X snaží ľuďom odovzdávať prostredníctvom svojho pôsobenia na internete, ale aj v reálnom živote. 

Nová hudba, nové klipy

Marcusov nový projekt nie je jedinou novinkou z jeho strany. V deň jeho narodenín sme zároveň dostali aj najnovší videoklip, ktorý prišiel po klipoch ako „Selfmade“ alebo „Dubai“. Ide o klip na skladbu „Every F*ckin Day“, ktorá je zároveň aj prekvapením, keďže ide o poriadny rockový vibe. Do rockovej hudby sme už v minulosti Marcusa po troške počuť mohli, ale táto novinka je rocková skladba v pravej podstate. Ochutnaj to!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Má sa Eminem ešte kam posunúť? Alebo je technicky rap už na svojom vrchole?

Srdce aj peniaze

Ľudia sa zvyknú na Marcusovu adresu vyjadrovať s nepochopením toho, ako môže hovoriť o správnych hodnotách a potom v klipoch a na sociálnych sieťach ukazovať materiálny luxus.

Jeho cieľom je však podľa jeho vlastných slov ľudí motivovať a inšpirovať k tomu, aby sa k lepšej finančnej budúcnosti posunuli aj oni sami. Cieľom totiž nie sú všetky tie krásne materiálne veci, autá a drahé dovolenky. Cieľom je sloboda, ktorú ti tie peniaze vedia priniesť. A zároveň väčšiu moc a kontrolu nad vlastným životom, o to by tu malo ísť predovšetkým.

Nech si aj ty ready, keby sa opäť čosi pokazí a príde podobná udalosť, ako pred časom pandémia alebo čokoľvek podobné. A za týmto odkazom pokojne budeme stáť aj my!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame