Novinka, ktorá ťa poriadne poteší: So špeciálnou akciou teraz výrazne ušetríš!

Spoznaj dôvody, prečo si kúpiť PlayStation 5

Spoznaj dôvody, prečo si kúpiť PlayStation 5 (Zdroj: AdobeStock)

#Herné konzoly sa od svojich skromných začiatkov posunuli výrazne vpred. Si vášnivý hráč alebo len občasný nadšenec hier? Preskúmať najrôznejšie vylepšenia a zažiť atraktívne dobrodružstvá plné adrenalínu v spojení so zábavou môže naozaj každý.

Pri kúpe však nehľadaj len zážitok z hrania. Na herných konzolách môžeš streamovať filmy, sledovať televíziu či vstúpiť do e-športového sveta. PlayStation 5 sa preto stáva multimediálnym centrom pre každú domácnosť.

Detaily zamerané na realitu

Jedným z hlavných zlepšení hernej konzoly PlayStation 5 je hranie v úžasnom 4K rozlíšení. Vďaka nemu vyniknú všetky detaily a farby sú oveľa jasnejšie. Každý moment v hre vyzerá úplne prirodzene – od realistických modelov áut cez zalesnenú divočinu až po zaľudnené mestá.

Plynulé snímkovanie ti navyše zabezpečí neobmedzený herný zážitok bez akéhokoľvek trhania alebo oneskorenia. Toto vylepšenie využiješ najmä pri pretekárskych hrách, ale aj akčných adventúrach, pri ktorých záleží na každej sekunde. V konzolách novej generácie nájdeš skutočnú vizuálnu výnimočnosť.

Okamžite sa ocitneš v akcii

Predstav si, že už nikdy nebudeš musieť čakať na načítavanie hier. Práve to ti umožňuje next-gen. Vďaka ultrarýchlemu SSD disku sa hry načítavajú takmer okamžite. Už žiadne načítavacie čierne obrazovky – zabudni na nudné minúty čakania a ponor sa priamo do akcie.

Vylepšenie dostala aj služba PlayStation Plus, ktorá sa teraz rozdeľuje na 3 rôzne varianty. PlayStation Plus Essential ponúka všetko, čo ponúkala PlayStation Plus dlhé roky. Variant PlayStation Plus Extra obsahuje navyše katalóg hier a Ubisoft+ Classics, čo zjednodušene znamená viac ako 300 hier ihneď na stiahnutie. Tretí variant, PlayStation Plus Premium, ponúka všetky výhody ako PS Plus Extra ak tomu navyše katalóg klasických PS hier, skúšobnú verziu hier a cloudové streamovanie.

Hranie na PlayStation 5 je jednoducho zábava
Hranie na PlayStation 5 je jednoducho zábava (Zdroj: AdobeStock)

Ponor sa do virtuálnej reality

PlayStation 5 nie je len špičkovou konzolou. Ponúka ti aj rôznorodé príslušenstvo, ktoré vylepšuje celkový herný zážitok. Bezdrôtové ovládače DualSense sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlný a intuitívny spôsob ovládania. Ich vylepšená ergonómia a precízne senzory ti umožnia plne sa ponoriť do hry.

Ak nechceš byť otrokom nabíjačky, určite odporúčame dobíjaciu stanicu. Po dohraní pripojíš ovládač, a keď sa rozhodneš hrať nabudúce, ovládač bude pripravený na ďalšie hodiny akcie. Stanica dokáže naraz nabíjať až dva controllery.

S konzolou si pripravený taktiež na nový level zábavy, ktorý poskytuje PlayStation VR 2. Druhá generácia virtuálnej reality prináša nové grafické vylepšenie a umožňuje ti prežiť úplne nové zážitky vo virtuálnom svete.

Hral si už niekedy hry vo virtuálnej realite?

Hry skutočne pre každého

Pre hráčov PlayStation 5 je jednou z najväčších výhod ponuka exkluzívnych hier. Unikátne tituly využívajú maximálny potenciál technológií konzoly a poskytujú neopakovateľné herné dobrodružstvá. A je jedno, či preferuješ akčné adventúry, športové simulácie alebo dojemné príbehy.

Nová herná konzola je spätne plne kompatibilná a môžeš si tak užiť svoje obľúbené hry aj zo starších PlayStation konzol. Z nových herných titulov vyberáme populárnu Hogwarts Legacy, v ktorej sa môžeš stať čarodejníkom. Oplatí sa aj oceňované pokračovanie God of War Ragnarök, ktoré sa zasa pýši epickým príbehom.

Navyše už túto jeseň prichádza dlhoočakávaný druhý diel Marvel’s Spider-Man, v ktorom sa Peter Parker a Miles Morales musia spojiť pred novou hrozbou. Do New Yorku dorazili Venom aj Harry Osborn.

Využi aj ty zníženú cenu

Už dávno neplatí, že PlayStation 5 je nedostupná a čakáš na ňu mesiace. Situácia je aktuálne presne opačná – nová konzola je na skladoch už aj na Slovensku a navyše vo výhodných verziách s hrou, druhým ovládačom alebo iným príslušenstvom. Konzolu novej generácie PlayStation 5 teraz navyše získaš so zľavou až 75 eur. Tak neváhaj a zisti o nej všetko, čo potrebuješ.

Viac o PlayStation 5 so zľavouZisti viac o PlayStation 5 so zľavou

Advertoriál pripravený v spolupráci so spoločnosťou PlayStation.

Advertisement
Zdroj: Hashtag.sk/Advertoriál
Odporúčame