Travis Scott a Air Jordan spojili sily: Získa si ťa model Black Phantom?

Travis Scott je nielen jeden z najlepších rapperov našej generácie, ale taktiež aj módna ikona. Móde rozumie, baví ho a predovšetkým, čo sa obuvi týka, vznikajú pod jeho menom famózne kúsky. O jednom z nich bude reč aj teraz.

Travis Scott x Air Jordan

Fashion sféra v uplynulých dňoch hovorí o modeli tenisiek Black Phantom, ktorý vznikol v spolupráci Travisa Scotta a Air Jordan 1 Low OG SP. Tu si môžete pozrieť fotografie toho, ako táto štýlová obuv vyzerá. Opdorúčame preklikať smerom doprava, aby ste si urobili čo najlepší obraz.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa RapTV (@rap)

Sú originálne, sú štýlové, sú zaujímavé a sú elegantné. Či už ste nadšencami tenisiek alebo nie, tento kúsok pravdepodobne oceníte aj vy. Ak si chcete kúpiť Black Phantom aj vy, musíte si pripraviť minimálne 150 dolárov. Taktiež sa nachystať na 15. december tohto kalendárneho roka, kedy táto obuv pôjde do obehu. Každý zákazník dostane model v špeciálnom balení a ako bonus získa aj 3 variácie šnúrok.
Bude vás zaujímať aj toto: Rapper Strapo je konečne späť a dáva o sebe vedieť namakanou spoluprácou so Separom. Song „3:59″ ide poriadne pod kožu a obsahuje v sebe obrovskú emóciu. Všetko podstatné sa dozvieš na tomto odkaze

Photo credits: Instagram/Travis Scott

Odporúčame