Toto ti urve uši! „JBMNT“ má cover, aký by si nečakal (VIDEO)

Nejdeme sa ťa pýtať, či poznáš skladbu „JBMNT“, pretože vieme, že ju určite poznáš. Taktiež nepochybujeme o tom, že ju vieš celú, alebo aspoň jej pasáže, priamo z hlavy. Tento legendárny song z albumu Navždy od skupiny Kontrafakt sa dočkal coveru. Ale takého, o ktorom by sa ti ani nesnívalo. 

Track „JBMNT“ s nečakaným coverom

Nebudeme ťa zbytočne napínať, song, ktorý sa stal nesmrteľným, dostal cover od interpreta menom Strespez. Ak ste o ňom ešte náhodou nepočuli, zmení sa to o 3,2,1…

Tak toto si nečakal však? Nebudeme si klamať, ani my, song priamo súvisí s titulkom tohto článku. Je ale na mieste napísať, že je to poriadna bomba a spracovanie rapovej klasiky od Ega, Rytmusa a Anysa je v tomto prípade naozaj originálne.

Má to menší háčik, ak niekto počúva výhradne rap, tak takýto štýl mu asi nebude úplne po vôli. Alebo sa mýlime a na svoje si v tomto prípade prídu aj fanúšikovia hip-hopu. Nuž, sto ľudí, sto chutí, aby ste nepovedali, že sme sa odklonili, tu je originál „JBMNT“.

Stále, pecka, však? A ten videoklip, ten doslova nemá obdobu. Predovšetkým hokejový klub z Piešťan má vďaka tomuto tracku priam večnú reklamu.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: Strespez IG, YouTube.com

Odporúčame