Toto sú legendárne odrazové „SKLÍČKA“ dotykov v novom šate!

sklíčka

Písal sa rok 1984 a slovenská kapela Modus bola na svojom vrchole. Išlo o obdobie, kedy sa k nej opätovne pridal aj Ľubomír Stankovský a spoločne vytvorili hit „Ty, ja a môj brat“, ktorý si však ľudia pamätajú skôr ako kultové sklíčka dotykov

Napriek tomu, že členovia skupiny Modus sa za desiatky rokov jej fungovania priebežne neustále menili, tvár Ľubomíra Stankovského nám z pôvodného videoklipu je určite všetkým veľmi dobre známa. Zaspomínaj si spolu s nami!

Po 38 rokoch dostávajú „Sklíčka“ novú podobu

Treba uznať, že prerábky tohto kultového hitu sa chytil ten najpovoľanejší. Modernú podobu hudby si na starosti vzal sám Robert Burian a za mikrofónom sa predstavil majiteľ jedného z najkrajších hlasov slovenskej hudby – Dano Kapitán. Jemu však kryje chrbát do tretice aj Puerto a z pôvodnej skladby sa chalanom podarilo vytvoriť skutočný letný hit!

Úcta ku koreňom

Napriek tomu, že ide o prerábku pôvodnej skladby, vo veľa veciach sa klasickému hitu vzdáva v novej verzii rešpekt a úcta. Aj samotný videoklip, o ktorý sa postarali v RomeoFilms, v sebe nesie vizuálne prvky pripomínajúce klasiku z roku 1984. Zároveň všetkých fanúšikov môže určite potešiť aj drobné cameo v závere.

Premostíme teraz naspäť na úvod článku – Chalani si totiž na pár záberov pozvali aj samotného Ľubomíra Stankovského!

Odporúčame