Toto Moloch Vlavo odkazuje Rytmusovi! (VIDEO)

Moloch Vlavo sa už o niekoľko týždňov bude biť s Rytmusom a začína to poriadne iskriť. Obaja sa stretnú v boxerskom zápase v rámci podujatia Fight Night Challenge 2. FNC uvidíme 3.júna 2022. Napätie stúpa.

Moloch Vlavo provokuje 

Moloch dal o sebe aktuálne vidieť videom, v ktorom sa chce Rytmusovi evidentne dostať pod kožu. Už keď Patrika vyzýval, pristúpil k tomu svojským spôsobom. Iné nie je ani aktuálne video, v ktorom Moloch nazval rapovú legendu z Kontrafaktu okrem iného aj vorvaňom.

Samozrejme, trash talk k fighterským zápasom a podujatiam celkovom patrí. Ako Moloch, tak aj Rytmus majú bohatú spoločnú históriu, i keď avizovali, že konflikty z minulosti sú už zabudnuté. Otázne je, ako to vnímajú obaja fighteri, či sa na tom pousmejú, alebo skutočne medzi nimi bude rásť napätie a nevraživosť.

Ktovie, čo spôsobí toto video, ale rozhodne rozvíri hladinu diskusie minimálne medzi fanúšikmi a ľuďmi, ktorí sú zvedaví na Fight Night Challenge 2. Turnaj sa nezdržateľne blíži, ani sa nenazdáme a začne jún.

Dodajme, že hlavným zápasom je meranie síl medzi Majkom Spiritom a Separom. Lákavých je však viacero duelov, medzi nimi aj ten medzi Molochom a Rytmusom. Obaja sa pokúsia v rámci boxu triumfovať po prvý raz. Víťaz však môže byť len jeden.

Viac rapového obsahu nájdeš na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube, Koláž Rap G

Odporúčame