Toto je starý Kali! S Grimasom vytvorili hymnu

Už 14.mája 2022 sa môžeme tešiť na prvé podujatie novej organizácie bojových športov Real Fight Arena. Promotéri RFA robia všetko preto, aby zaujali čo najviac ľudí z čo najširšieho spektra. Aktuálne je von hymna novej organizácie, ktorej autormi sú Kali a Grimaso. 

Kali autorom hymny

Áno, ako píšeme v titulku, toto je starý Kali. Či už ste fanúšikmi bojových športov alebo nie, či už máte radšej OKTAGON MMA alebo RFA, či sledujete iba UFC, táto skladba sa vám dostane pod kožu. Nebudeme dlhšie zdržovať, poďte si vypočuť song „RFA“, kde sa o hudbu postaral Grimaso a o rap Kali.

Kali sa vyjadril k možnosti narapovať hymnu novej organizácie na svojom profile na sociálnej sieti Instagram. „No a tuto som bol oslovený, že či nenahrám vec pre Real Fight Arena. Pilotnú vec ku novozniknutej organizácii, ktorá si oveľa viac váži fighterov ako, … toto preskočme,“ začal rapper, pričom „toto preskočme“ je jasný odkaz pre OKTAGON MMA, aktuálne najväčšiu česko-slovenskú MMA organizáciu.

„Najprv som to odmietol, pretože som mal pocit, že z interpretov sú lepší adepti, čo by to mali dať. RFA ale trvala na tom, že to mám byť ja. Tak sme sa s Grimasom dali dokopy. Ďakujem RFA za príležitosť byť súčasťou vašej show. Big up!“ zakončil Kali svoj prehovor.

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Photo credits: YouTube

Odporúčame