Topkast 5: Osťo a Majk Spirit o tom, ako prežiť úspešný rok 2021

Máme za sebou prvý týždeň nového roka, roka, o ktorom mnohí dúfajú, že bude lepší ako ten predchádzajúci. Nenechaj sa však oklamať. To, že miesto 2020 píšeme 2021 samo o sebe nič nezmení. Vždy musíš v prvom rade začať od seba a zobrať takpovediac svoj život do vlastných rúk. Sú veci, ktoré nemáš ako ovplyvniť, ale keď sa sústredíš na to, čo zmeniť môžeš, potom sa začnú diať veci. 

Práve o tom, ako zažiť úspešný kalendárny rok 2021 a posunúť sa v ňom po všetkých stránkach sa zhovárajú aj Osťo a Majk Spirit v novom dieli ich spoločného podcastu s názvom Topkast. O tejto sérii rozhovorov medzi známym hypemanom a rapperom sme ťa už dávnejšie informovali. Myslíme si, že približne hodina času, a teda doba, koľko v priemere jeden diel Topkastu trvá, môže zobrať tvoje myšlienky úplne do nových úrovní. Tak prečo sa neinšpirovať, keď je tu tá možnosť, no nemáme pravdu?

Zaujímavá debata, ktorá ťa nenúti, aby si robil niečo, čo nechceš, skôr ti ukazuje cestu, ako si ísť za svojimi snami, respektíve za naplnením cieľov. Či už Osťo alebo Majk Spirit, obaja sú dôkazom toho, že keď opustíš svoju komfortnú zónu, začnú sa diať veci, o ktorých by sa ti dovtedy ani nebolo snívalo. Osťo napríklad spúšťa svoju vlastnú talkshow. Dá sa povedať, že na spôsobom amerických talkshows, čo bolo jeho veľkým snom. Je to zároveň príkladom toho, že roky pravidelnej práce ťa reálne dostanú k tomu, čo si želáš.

Netreba sa báť, treba byť kreatívny a treba skúšať. Ono, nie vždy sa veci podaria na prvý raz a možno pri samotnom procese pokúšania zistíš, že to, čo si dlhý čas chcel, nie je vôbec v skutočnosti to, čo ťa bude baviť a napĺňať. Ako hovorí jeden známy porotca talentovej show, nevyskúšaš, nevieš. Tak do toho.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Frayer Flexking spoznal súpera. Koho vyzve v ďalšom zápase?

Foto: Osťo, Majk Spirit, Topkast podcast, YouTube.com

Odporúčame