TOP 5 najsledovanejších klipov: Yzomandias

Yzomandias

TOP5 najsledovanejších klipov od Yza (Zdroj: Instagram.com/yzomandias)

#Jedno z najpočúvanejších mien českého rapu, to je Yzomandias celkom bez pochýb. V našom najnovšom rebríčku najsledovanejších videoklipov sme sa rozhodli pozrieť sa bližšie práve na Yza, ktorý toho má v rámci videoklipov naozaj čo ponúknuť. Ktorých 5 videoklipov od neho získalo najviac zhliadnutí na platforme YouTube? Poďme sa na ne spolu pozrieť.

TOP 5 – 9.1 000 000 zhliadnutí

Písal sa rok 2017 a Yzomandias sa spolu s Lvcasom Dopeom a Nik Tendom spojil v silnom tracku produkovanom Deckym. Šlo o záležitosť s názvom „Sny a Noční Můry“, ktorá má do dnešného dňa vyše 9.1 milióna zhliadnutí. Ale samozrejme pri takto mocnom klipe od samotného Jana Stracha sa tomu ani nejde veľmi čudovať!

TOP 4 – 10 000 000 zhliadnutí

Magickú hranicu desiatich miliónov zhliadnutí sa podarilo Yzovi prekonať s jeho už takmer kultovým trackom „Mikasa Sukasa“, ktorý vyšiel von takisto ako „Sny a Noční Můry“ ešte v roku 2017. Za zmienku však stojí aj to, že rovnaké číslo zhliadnutí dosiahol Yzo na featuringu u Zaya na ich spoločnej skladbe „YYASMIN“. Jej klip má ku dnešnému dňu takisto 10 miliónov views!

TOP 3 – 15 000 000 zhliadnutí

Jedna z kultových a dnes už možno pomaly aj oldschoolových spoluprác Yzomandiasa s Nik Tendom. Videoklip na ich spoločný banger „Kawasaki“ vyšiel von v roku 2016 ako súčasť Yzovho rovnako kultového albumu Zhora Vypadá Všechno Líp.

TOP 2 – 16 000 000 zhliadnutí

Opäť tu máme spomienku na časy, kedy Yzomandias ešte fellil s Lvcasom. Lvcas Dope k nemu zavítal na feat skladby „Holly Molly“, ktorej videoklipu sa takisto dostalo obrovskej podpory fanúšikov. Ku dnešnému dňu na neho totiž na YouTube naklikali vyše 16 miliónov pozretí, čím sa tento klip zaradil na druhú priečku tohto rebríčka.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rytmus, Separ, ale aj Saul či Redzed: Samey zverejnil tracklist albumu SLZY ULIC

TOP 1 – 23 000 000 zhliadnutí

Práve takéto luxusné číslo nazbieral Yzomandias s videoklipom ku svojmu celému projektu s názvom Melanž. Ide takpovediac o EP-čko, ktoré v roku 2020 vyšlo v podobe dvoch plnohodnotných skladieb, intra a krátkeho tracku s názvom „Hroby“. Pri pohľade na kvalitu jednotlivých vizuálov v rámci tohoto spojeného klipu sa tomu vlastne ani nejde čudovať!

Najbližšie sa naživo môžeme na Yza spoločne s Nik Tendom tešiť v Bratislave na koncerte 25. marca v klube MMC.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame