Zvodní muži brazílskej verzie Too Hot to Handle: Ktorý z účinkujúcich je podľa teba najviac sexi?

too hot to handle

Ktorý z krásavcov z THTH ti padne do oka? (Zdroj: Instagram/leandro_david)

#Krásne prostredie, luxusná vila, očarujúce ženy a pravidlo –  žiadny sex, žiadny bozk, skrátka niejaký telesný kontakt. Podstatou je začať vytvárať hlbšie vzťahy. Aj o tom je reality šou Too Hot to Handle. Pozrite sa spolu s nami na mužských účinkujúcich z brazílskej verzie.

Davi Knelp

Potetovaný DJ, ktorý patrí k najmladším účastníkom reality šou, má iba 21 rokov. Pochádza zo São Paulo a hneď v úvode sa pochválil tým, z akých krajín mal už dievča. V reality šou bude mať nesmierne blízko ku Kethellen. Podľa jeho Instagramu sa zdá, že si cestu k sebe našli aj po skončení šou. Fíha!

Leandro David

Na jeho jedinečnom výzore mu šmrnc dodávajú určite fúzy, ktoré ma mierne zatočené. Pôsobí to trochu staromódne, trochu umelecky a na dievčatá to očividne veľmi zaberá. Leandro má 23 rokov, vraj je trochu hanblivý a venuje sa plávaniu.

Igor Paes

Pochádza z Bahie, má 28 rokov a ako sám priznal, neprišiel do šou hľadať vážny vzťah. Pôsobí uvoľnene, vysmiato a počas sledovania série možno zistíš, že na niektoré dievčatá aj tak trochu otravne. Na Instagrame ho sleduje 131-tisíc followerov.

Ronaldo Moura

Bradatý, čokoládový a s dokonalým úsmevom. Súťažiaci Ronaldo, ktorý má 29 rokov pochádza zo São Paulo. Na Instagrame má poriadne veľkú fanúšikovskú základňu , ktorú zásobuje neustále novými fotografiami či videami.

Caio Giovani

Ide o 29-ročného krásavca z Rio de Janeiro. Caio pôsobí ako herec a spevák. Na Instagrame má 154-tisíc followerov. Podarí sa mu rovnako zaujať aj v tejto pikantnej šou?

Matheus Sampaio

Pôsobí ako hotový Don Juan. Matheus vyrastal v Riu, má 26 rokov a priznal, že už chodil s niekoľkými dievčatami zároveň. To nie je na chválenie, len mu to asi ešte nedošlo. Jeho vypracované telo zdobí niekoľko tetovaní. Na Instagrame má 336-tisíc followerov. Možno je to aj tým, že v šou nadviazal vzťah s poriadne HOT dievčinou a neštíti sa zverejňovať foto z ich života na sociálnej sieti.


Ktorý zo súťažiacich ťa najviac zaujal? Napíš nám do komentára!

Zdroj: Hashtag.sk, Netflix, newsweek.com
Odporúčame