Druhá séria Too Hot To Handle odštartovala, toto sú najžhavejšie účinkujúce: Sexi telá a zvodné pohľady, dokázal by si im odolať?

Emily má najviac sledujúcich na Instagrame (Zdroj: Instagram/emilyfayemillerr)

#Po prvej sérii pikantnej reality šou Too Hot To Handle bolo len otázka času, kedy príde ďalšia s novými účinkujúcimi. Fenomén reality show THTH nesklamal, práve naopak. Účinkujúce sú ešte viac odvážnejšie, krajšie a neboja sa pred kamerou ukázať. Zoznám sa s nimi!

Tabitha

27-ročná brunetka z Londýna sa môže pochváliť dokonalou postavou. Nečudo, pracuje ako odborníčka na výživu a tiež ako fitness inštruktorka v rámci svojej vlastnej firmy. Navyše, predáva fitnes programy vrátane pomôcky na cvičenie zadku. Na Instagrame ju sleduje viac ako 151-tisíc followerov.

Elle

V súťaži nechýba ani čokoládová kráska s menom Elle. Pochádza z Washingtonu, má 25 rokov a je pomerne známa vo vodách sociálnych sietí. Len na Instagrame ju sleduje takmer 55-tisíc followerov a na YouTube má vlastný kanál s názvom Elle’s Diaries. Objavila sa už dokonca aj na obálke známeho časopisu Playboy!

Christina

Má 30 rokov a zaujme hneď kvôli viacerým veciam. Jednou z nich je jej povolanie – Christina vie pilotovať lietadlá! Kráska sa môže pochváliť tiež exotickými génmi. Jej mama pochádza z Portugalska, otec je Talian a ona sa narodila v Južnej Afrike. Na Instagrame, ju sleduje až 436 tisíc.

Cam

Jedinou blondínkou je Cam. Táto na pohľad nežná kráska pochádza z Toronta a má 24 rokov. V minulosti sa venovala tancovaniu, dnes je modelkou a profesionálnou influencerkou. Cam kraľuje sociálnym sieťam, kde ju sleduje neuveriteľných 860-tisíc followerov. Po tých pikantných fotografiách, ktoré tam uverejňuje, sa tomu ani nečudujeme!

Emily

Absolútne nespútanou ženou a zároveň súťažiacou, ktorá zrejme výrazne zamieša kartami je Emily. 27-ročná modelka pochádza z Veľkej Británie. Jej prednosťou je nielen sexi postava, ale aj dlhé a husté vlasy a sexi výraz v tvári. No a teraz sa podrž. Na Instagrame má neuveriteľný zástup fanúšikov, ktorý jej môže asi každý závidieť. Ide o 1,1 milióna followerov!

Kayla

Zastúpenie USA tvorí Kayla. Má 26 rokov a pracuje ako barmanka a modelka. Prezradila, že bola v detstve prísne vychovávaná. Žeby práve preto rada porušovala pravidlá? Isté však je, že vyzerá naozaj výborne!

Melinda

Azda najväčšou zaujímavosťou pri Melinde je to, že pochádza zo 16 detí. 28-ročná modelka z amerického New Yorku. Hovorí, o sebe, že je samozvanou petardou a vďaka nej bude mať táto šou rozhodne tie správne grády. Na Instagrame ju sleduje 710-tisíc followerov.

Larissa

Poslednou súťažiacou je 28-ročná Larissa. Možno iba málokto by na túto platinovú blondínku tipol, že pracuje ako právnička. Pochádza z Aucklandu na Novom Zélande. Vyhlásila o sebe zaujímavú vec a síce, že „nie je dievčaťom jedného muža.“

Ako sa ti pozdávajú krásky z tejto show? Napíš nám svoju favoritku do komentára!

Zdroj: Hashtag.sk, capitalfm.com
Odporúčame