VIDEO: Tom Hardy z Venoma v minulosti rapoval. Takto mu to išlo!

Tom Hardy je hviezdou filmového plátna a taktiež seriálov. Môžete ho poznať z kultovej mafiánskej série Peaky Blinders, kde stvárňuje Alfieho Solomonsa, pričom aktuálne je možné ho vidieť vo filme Venom 2, ktorý je komiksovou pochúťkou pre ľudí z celého sveta. Avšak, vedeli ste, že v minulosti Hardy aj rapoval?

Keď sa fanúšik v jednej diskusii pýtal Toma Hardyho, prečo sa neživí rapom a celkovo, prečo sa nepresadil v rap game, herec odpovedal so sebe vlastnou charizmou: „Pretože som nestál za nič.“ Aby sme, ľudovo povedané, nevarili len z vody, rovno vám sem pripájame video z YouTube, ktoré je viac ako sedem rokov staré, a v ktorom je Tom Hardy v rapovej akcii.

⇒ Konkrétne k Venomovi v oboch prípadoch robil soundtrack samotný EMINEM, ktorého hudba je pre teba stále dostupná na shop.rukahore.sk!

Nejdeme hodnotiť, či je Tom Hardy dobrý rapper, či mu to ide alebo nie, respektíve, či mohol túto kariéru viac rozvíjať. V tom, čo robí, je svetovou špičkou, pričom ako sme nedávno videli, herci sa rapu neboja (dôkazom nech je Dwayne Johnson). Treba si však uvedomiť, že pre Hardyho by rapovanie nebolo relevantné, pretože má toho skutočne veľa.

⇒ Výborný OST z filmu Venom: Let There Be Carnage na vinyle KÚPIŠ TU

Venoma sme spomínali, ten je aktuálnou filmovou bombou, k tomu pridajme Peaky Blinders, kde prebieha natáčanie poslednej série, pričom už dlhšie sa čaká na pokračovanie seriálu Taboo, kde Tom Hardy taktiež stvárnil hlavnú postavu. Skrátka, nemá dostatok času, aby stíhal všetko. Každopádne, je milé vidieť ľudí z iných odvetví, ako skúšajú rap, pričom ukazuje sa, že nie každému to ide. Necháme na vašom posúdení, či by bol Hardy dobrým rapperom alebo nie.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Separov nový album odje*e strop. Kedy Separ vydá nový singel?

 

Odporúčame