Separov nový album odje*e strop. Kedy Separ vydá nový singel?

separ

Separ chystá album. Žiadna novinka, či? Kto je skalným fanúšikom crew DMS už je asi naučený, že vo vydávaní projektov majú chalani takpovediac jednotnú schému. Ak posledne vyšiel ich spoločný album, ďalším projektom bude buď jedno, alebo rovno dve sóla. A to sa aktuálne rozhodol potvrdiť aj strýko Separ. Jeho nové sólo totiž dorazí už budúci rok.

„Nechcem vašu korunu a žezlo. Dávno už ich mám, je mi to jedno…“

Už sme mohli párkrát zachytiť to, že Separov nový album sa bude volať Flowdemort. Krásny názov, ktorý v duchu riadneho raprezentu prinesie určite nejeden banger. Na vlnu toho, čo asi od nového projektu môžeme čakať, nás naladil aj nedávny singel „Flow Kmeť“, ktorý dal najavo to, že Separ sa nebude rozhodne držať späť.

ČÍTAJ TIEŽ: Toto je 5 trackov od Separa, na ktoré si (možno) zabudol

Separ je Flowdemort slovenského rapu

Na Instagrame sme v uplynulej dobe mohli vidieť, že Separ si aj spolu so Cynthiou a partiou urobili výlet do Mekky svetového hip-hopu – do New Yorku. Odtiaľ sme mohli vidieť aj krátku ukážku z natáčania klipu k novému tracku, ktorého sa snáď dočkáme už onedlho. Bude sa volať „New York Freestyle“ a plynie z neho opäť iba to, že Separ sa hudbou už iba maximálne baví. Nemusíme teda asi čakať priveľké hlbočiny, ale rozhodne sa môžeme tešiť na skvostnú prezentáciu vysokej úrovne domáceho rapu.

Odporúčame