Tisci vydal nový album: Má chladné srdce, vidí tvoje sny a je hráč

Tisci je profesor trapu. (Zdroj: IG/tiscinko)

#Raper Tisci možno nepatrí do kategórie interpretov ako Separ, Rytmus, Ego či Dame, ale rozhodne je to chalan, ktorý má značnú fanúšikovskú základňu. Je to cítiť aj po tom, čo publikoval svoj nový album, ktorý nesie názov Cold Heart Hustla. Poďte spoločne s nami zistiť, prečo sa Tisciho srdce stalo chladným. 

Tisci sa dvíha vo všetkých ohľadoch

Ak Tisciho tvorbu sledujete dlhší čas, môžete s pokojom v duši potvrdiť, že jeho nový projekt Cold Heart Hustla je zatiaľ pravdepodobne tým najlepším, čo doposiaľ vydal. Je na mieste napísať, že hlavnými piliermi tohto albumu sú emócie, kvalita a príbehovosť. V 11 songoch nájdete iba dve spolupráce, na jednej z nich sa objavuje Shimmi („Lovestory na techno párty“) a na tej druhej TVRNFLX („Marbella baby“). Nebudeme vás už dlhšie napínať, Cold Heart Hustla si môžete vypočuť nižšie, nájdete ho na Spotify aj na Apple Music.

Chválime aj cover, ktorý je jednoduchý a zároveň detailne prepracovaný. Dvojklip, konkrétne k songom „Cold Heart“ a „Hustla“, ktoré dokopy tvoria názov projektu, si môžete vychutnať na video platforme YouTube.

Profesor slovenského rapového trapu dokázal, že s ním v rámci rap game treba rozhodne počúvať. Odporúčame, aby ste si album, ktorý trvá približne 25 minút, vypočuli 3-4x. Až tak sa vám ho podarí ideálnym spôsobom navnímať.

https://www.instagram.com/p/Cljk1eLNU3z/

Viac rapového obsahu nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame