Zákazy vo vzťahu: Dievčina to poriadne prepískla, na TikToku ju za to čakala vlna kritiky

Svoje toxické správanie zhrnula vo videjku v 5 bodoch (Zdroj: Freepik/freepik)

#Vzťah nie je väzenie. Teda, aspoň by nemal byť. Dostávať zákazy či príkazy od polovičky nie je nič moc. Aj napriek tomu tak mnohé páry fungujú. To je prípad aj istej TikTokerky, ktorá sa o svoju metódu podelila na svojom profile. To, ako chudáka chalana drží nakrátko sa nepáčilo ani užívateľom tejto sociálnej siete. Mladá žena to dostala od nich poriadne „vyžrať“.

Prísne pravidlá

Pokiaľ túžiš po zdravom vzťahu, tento článok by mal pre teba pôsobiť ako odstrašujúci príklad. To, čo predviedla istá americká TikTokerka, je čistým príkladom toxicity vo vzťahu, ktorá ešte nikdy nikomu nepriniesla nič dobré.

Taylor Donoghue je 23-ročná Newyorčanka, ktorá sa na svojom TikTokovom profile podelila o fakt bizarné videjko. Od publikovania nazbieralo stoticísce videní a viac ako 40-tisíc likes. Vo videu dáva slečnám „návod“ na to, ako si držať svojho drahého nakrátko.

Zabudni, kamoš!

Svoje toxické správanie zhrnula vo videjku v 5 bodoch. „Číslo jedna je očividné, ale nikdy by som nedovolila môjmu frajerovi, aby mal za najlepšiu kamarátku ženu,“ začína vymenúvať vo videu Taylor. Bežné priateľstvá sú podľa nej v pohode, problém nastáva pri „najlepšej kamarátke“, ktorá sa môže (podľa jej teórie) razom stať aj niečím viac.

Ďalšie „no go“ je pre ňu to, keď s ňou jej polovička odmieta zdieľať polohu GPS.  „Keď s niekým dlhodobo chodíš, mať jeho polohu na Find My iPhone je viac o bezpečnosti ako o hocičom inom. Skrátka chcem vedieť, že je v poriadku. Nekontrolujem jeho polohu každú hodinu,“ vysvetľuje v ďalšom bode, ktorý si, paradoxne, vyslúžil najväčšiu dávku kritiky.

Je na čase pritvrdiť

Tretí bod je už o čosi pikantnejší. Taylor svojmu drahému vyslovene zakazuje návštevy striptízových klubov.  „Niektoré páry do nich chodia spolu, ale za mňa je to nie. Môže chodiť do barov, môže mať s kamarátmi pánske jazdy, ale žiaden striptíz,“ dodáva vo videu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Muž to na zoznamke poriadne prestrelil: Prečo nápadníčka stratila slová?

„Na programe“ štvrtého bodu je tento raz rovnocennosť – Taylor priam túži po tom, aby si delili účty spravodlivým dielom. Posledným „klincom do rakvy“ je obľúbená činnosť mnohých mužov, a to lajkovanie cudzích žien. TikTokerke prekážajú najmä tie v plavkách. „Vždy mi príde smutno, keď vidím ženatých mužov, ktorí na sociálnych sieťach lajkujú provokatívne fotky iných žien. Fakt to nevyzerá dobre“.

@taylordonoghueeHot take but just my opinion 🤷🏽‍♀️

♬ original sound – Taylordonoghuee

 

Čo na to užívatelia?

Užívatelia známej platformy na toto kontroverzné video, samozrejme, ihneď reagovali. Dievčina si vyslúžila vlnu kritiky za to, že svojej polovičke čokoľvek zakazuje. Našli sa však aj takí, ktorí ju podporili.

 „Snažila som sa byť tá cool frajerka, čo dovolí frajerovi ženskú spolubývajúcu. Bola som naivná. Nikdy viac,“ zdieľala svoju skúsenosť neznáma užívateľka.

Sleduj náš Instagram

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame