Muž to na zoznamke poriadne prestrelil: Prečo nápadníčka stratila slová?

Aby sme však ukázali aj druhú stranu, musíme spomenúť aj komentáre, ktoré špekulujú o pôvode tejto extravagantnej snímky (Zdroj: Freepik/stefamerpik)

#Pokiaľ si niekedy mal profil na online zoznamke, tak určite vieš, že základom je dať na prvý dojem. Naučené pózy, „milión“ efektov či hľadanie správneho uhla sú len zlomkom toho, čo „dokonalá“ fotka obnáša. Nech je to akokoľvek, každý sa ale snaží zaujať svoj potenciálny „úlovok“. Nevieme, na čo myslel práve muž, ktorého spomíname v nasledujúcich riadkov, ale to, čo zavesil na svoj profil malo skôr opačný efekt…

Kuriozita na zoznamke

Portál DailyStar prišiel s naozaj kurióznym prípadom z oblasti nadväzovania medziľudských vzťahov. Online zoznamky dokážu niekedy poriadne prekvapiť, najmä ak ti v directe pristanú nevyžiadané fotografie, nedajbože videá. To však (pravdepodobne) nie je prípad tohto „nádejného páriku“.

Istá TikTokerka, ktorá si v online svete hovorí Cat natrafila na fakt zvláštneho típka. Na obľúbenej zoznamke „vykutrala“ istého muža, ktorý si za profilovku zvolil prácu zo svojho zamestnania. Nebolo by na tom nič zvláštne, keby to nebolo v rozpore s etikou a morálkou.

Neetická fotografia

Video, ktoré Cat uploadovala na svoj TikTok sa zaraz stalo virálom. Niet sa čomu čudovať. Popisuje totiž profil muža, ktorý je pravdepodobne záchranárom (alebo iným personálom záchrannej zdravotnej služby). Bez ostychu sa odfotografoval (dúfajme, že s pacientom) v dosť chúlostivej situácii.

Už len samotný nápad sfotiť sa v takomto okamihu je veľmi zvláštny. Ale aby si ju človek len tak náhodne hodil do profilu na zoznamke?

@catkilledjian the splayed out toes😭😭 #hingedating #hinge #fyp ♬ original sound – Cat
 

Pobúrené komentáre

„Nazvite ma staromódnou, no keby som si zavolala sanitku a jeden zo záchranárov by sa odfotil na Hinge s mojím telom a nohami v pozadí, tak by som sa začala búriť,“ hovorí autorka príspevku vo videu. V pozadí za ňou môžeš vidieť vysmiateho muža, ktorý pózuje v otvorených dverách sanitky, pričom mu pacient robí kulisu.

Reakcie užívateľov, ktorí natrafili na toto videjko na TikToku nenechali na seba čakať. „Žalovala by som ho,“ okomentovala situáciu jedna komentujúca. „Neuveriteľné! Len tak si tam pózuje, kým niekomu v pozadí ide o život,“ kritizuje iný komentár.

Kde je pravda?

Aby sme však ukázali aj druhú stranu, musíme spomenúť aj komentáre, ktoré špekulujú o pôvode tejto extravagantnej snímky. Niektorí užívatelia si myslia, že ide o figurínu alebo kolegu, ktorého mladík naviedol na žartík.

„Určite je to figurína. Vidíte tie roztiahnuté prsty na nohách – len figuríny majú také zvláštne prsty,“ zamyslel sa jeden z užívateľov. „Možno je to celé len skúška a na tých nosidlách leží jeho kamarát,“ zastal si muža ďalší. 

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame