THROWBACK Keď Separ, Čis T a Strapo predviedli skutočne kráľovský rap

Separ

Spomienka na monumentálny track "Royal" (Zdroj: YouTube.com/DMS RECORDS)

#Máme tu ďalší víkend a spoločne s ním sme si pre teba nachystali aj ďalší diel našej (ne)pravidelnej rubriky THROWBACK. V nej sa už tradične venujeme skladbám, ktoré síce nie sú aktuálne, ale existuje minimálne jeden dôvod, prečo sa ich oplatí pripomenúť si. Dnes bude reč konkrétne o skladbe, ktorá sa stala okamžitým bangrom a je ním dodnes… Aj keď vlastne slúžila ako pozvánka na najväčšiu hip-hopovú udalosť zimy 2018. Čo presne máme na mysli? Čítaj ďalej!

Poriadny Royal Rap

V decembri 2018 išlo konkrétne o hip-hopovú párty s názvom Royal Rap, z ktorej mnohých ešte pekných pár dní potom bolela hlava. Na koncert do bratislavskej Hant Areny prišli skoro tri tisícky ľudí a história sa potom dokonca aj opakovala! Avšak späť k tomu prvému vydaniu.

Separ, Strapo a Čis T je trojica, ktorá samozrejme už dlhodobo patrí medzi to najlepšie, čo naša rapová scéna ponúka. Vždy si veľmi ceníme, keď sa práve takto kvalitní interpreti spoja, a fanúšikom posunú spoločnú skladbu. Vyššie menovaní raperi v októbri toho roku spojili sily a do produkcie od SpecialBeatza nám spolu poslali track s názvom „Royal“. Skladbu sprevádzal samozrejme aj super videoklip, o ktorý sa postaral Michal Pusztay a v klipe nájdeme aj tanečníkov zo Street Dance Academy.

Treba tu rozhodne pochváliť SpecialBeatza, ktorý pripravil pre track „Royal“ naozaj kráľovskú hudbu. Ide o pocity a niekedy treba vypnúť hlavu a nevenovať sa problémom, ktorých je na  každom kroku naozaj veľa. A to je v podstate aj cieľom každej poriadnej hip-hopovej párty, či nie?!

Poď si teraz už ale spolu s nami pripomenúť pozvánku, ktorá má ku dnešnému dňu na YouTube už viac ako 11 miliónov pozretí!

Pokračovanie o rok neskôr

V Hant Aréne sa okrem tria Separ, Strapo a Čis T predstavil ešte aj Ektor, pričom okrem našich domácich mien si tam ešte svoje zarapovali aj špeciálni hostia z USA. Táto perfektná hip-hopová udalosť sa zároveň o rok neskôr zopakovala, pre zmenu ale v bratislavskom Edison Parku. Aj tam sa všetci poriadne vyskákali, popili a hlavne, užili si nadupaný line-up, ktorý bol opäť vyskladaný medzinárodne.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Rytmus dosiahol rekordných 600-tisíc poslucháčov mesačne na Spotify: Prečítaj si jeho vyjadrenie

Na Royal Rap 2 sa konkrétne predstavili Yzomandias, chalani z Nerieš, príde aj nemecká vychádzajúca hviezda Eight O, Karlo (#FreeKarlo) z labelu Milion + a ďalší. Na tento fakt sće možno už ľudia trochu zabudli, ale pravdou stále je, že aj Royal 2 dostal svoju rapovú pozvánku!

Track „Royal 2“ si na starosti vzal Yzo, Neriešáci a takisto aj spomínaný Eight O. Túto skladbu (ktorá si rozhodne zaslúži pozornosť aj po rokoch) zároveň produkovala dvojica Dokkeytino a Decky a jej čísla na YouTube už pomaly attackujú prvý milión!

Sleduj nás aj na Instagrame

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame