Táto skupina svojou hudbou bojuje proti samote, úzkosti a depresii!

Táto mladá rapová skupina z Bratislavy svojou hudbou bojuje proti duševným problémom v zmysle samoty, úzkosti a depresii!

Reč je aktuálne o novej rapovej skupine z Bratislavy. Chalani si hovoria NMFF, pod čím sa skrýva názov No More Fake Friends. Nájsť skutočné priateľstvo v dnešnej dobe je čoraz vzácnejšie, preto obaja členovia – Maylo a Nano, sa vo svojej tvorbe držia pevných princípov ľudskosti. A podľa nás teda rozhodne majú čo ponúknuť!

NMFF – Už žiadni falošní kamoši!

No More Fake friends v uplynulých mesiacoch nahrali ich štúdiový album, ktorý vyšiel na streamovacích službách pod jednoznačným názvom Samota. Tento projekt nesie aj titulný track s rovnomenným názvom a táto skladba perfektne vystihuje koncept celého albumu. Všetky tie pocity a emócie tento track stotožňuje a k tomu samozrejme dopomohla aj prvotriedne magická produkcia z dielne starého známeho Hoodiniho. Okrem neho môžeme na albume počuť podpisy beatmakerov ako Mjay alebo Pietrobeatz.

U Hoodiniho sa zároveň celý projekt aj nahrával.

Kráľovstvo, kde neni král…

Žiadne otrepané frázy, ale výpovedná hodnota. Toho sa NMFF držali na všetkých ôsmich trackoch, ktoré tento projekt obsahuje. Vydarený cover tohoto albumu si na starosti vzala šikovná grafička @_leneva.

„Každý z nás za uplynulú dobu okúsil rôzne obmedzenia a zákazy. Ako je vidieť v komentároch pod rôznymi internetovými článkami, ľudia sa začali viac nenávidieť i osočovať. Myslíme si, že práve „samota“ mohla byť jedným z faktorov toho, prečo to dnes v ľuďoch tak veľmi vrie…“

Nano a Maylo sa spoznali v práci ako kolegovia, a keď sa bavili často o hudbe – zistili, že obaja chceli skúsiť nahrať rapové tracky. Ani jednému z nich sa to však nechcelo robiť osamote, a tak to skúsili spolu. Ubehlo pár mesiacov a na streamoch je hotový album! A čo viac, chalani nám zároveň prezradili aj to, že do leta by sme od nich mali rovno dostať aj ďalší projekt!

Na ich oficiálnom YouTube kanáli nájdeš aj klipy na ďalšie tracky z nového albumu. Určite chalanom nezabudni hodiť svoj ODBER!

https://www.youtube.com/watch?v=sJn1TfrOSY8

„Keby sme sa mali na záver pár slovami opísať, určite by nemali chýbať slová ako pokora, skromnosť a chuť robiť hudbu. Lebo hudba robí svet krajším, a tak od malička pomáhala nám, tak pomáha aj miliónom ďalším. Ďakujeme!“

My zoskupeniu No More Fake Friends rozhodne držíme palce!

Odporúčame