Takto vyzerá najkrajšia žena sveta: Fotografia bez mejkapu, vybrala porota správne?

Foto: Instagram/Catriona Gray

#Titul Miss Universe 2018 si tento rok odniesla tmavovlasá kráska z Filipín. Catriona Gray tak dosiahla vo svojich dvadsiatich štyroch rokoch to, o čom snívajú milióny dievčat. Vzhľadom k tomu, že na súťaži bolo dokopy zastúpených 94 krajín z celého sveta, mala Catriona mimoriadne silnú konkurenciu.

Okrem božských mier a dlhých hustých vlasov, má Catriona výraz nesmelého dievčaťa. Guľatý nos a veľké mandľové oči jej dávajú bábikovský look. Na Instagrame ju sleduje neuveriteľných 2,3 milióna fanúšikov, ktorých Gray zásobuje fotografiami postavy či tými z fotenia jedna radosť.

Našli sme tam aj populárny #nomakeup post a musíme uznať, že aj keď tam vyzerá Catriona pekne, nie je v prípade tejto fotky na nej nič špeciálne. Uznávame ale, že podľa jednej fotografie nemožno súdiť. Na druhej strane, s mejkapom sa z nej stáva riadna sexica.

Zrejme na tých Filipínčankách niečo bude, pretože žiadaný titul nezískala pre svoju krajinu ako prvá. Posúď to vďaka jej fotografiám a daj nám do komentára vedieť, či sa ti páči.

https://www.instagram.com/p/BpqWP28lPqa/

 

 

Odporúčame